Çekirdek sunucumuz için UZMAN Pluginer alımı

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Başlıkta da bahsettiğim gibi çekirdek (hub) sunucumuz için uzman bir pluginer arıyoruz. 15+ yaşında, plugin bilgisi çok iyi, çekirdek sunucular konusunda bilgisi iyi olan birini istiyoruz.

Başvuru Formu:
Ad:
Soyad:
Yaşınız kaç?:
Kaç adet sunucuda çalıştınız?:
Neden sizi seçmeliyiz?

Formu doldurup aşağı mesaj olarak atabilirsiniz.

brtzl2001

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad: bartu
Soyad: özel
Yaşınız kaç?:14
Kaç adet sunucuda çalıştınız?: 2 adminlik ,4 rehberlik ,3 builder ,3 rehber
Neden sizi seçmeliyiz? çünkü güvenilirim ,minecraft'ı 4 senedir oynuyorum ,minecraft'ı çok iyi oynuyorum ve (redstone ,command block ve world editten anlıyorum)

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: bartu
Soyad: özel
Yaşınız kaç?:14
Kaç adet sunucuda çalıştınız?: 2 adminlik ,4 rehberlik ,3 builder ,3 rehber
Neden sizi seçmeliyiz? çünkü güvenilirim ,minecraft'ı 4 senedir oynuyorum ,minecraft'ı çok iyi oynuyorum ve (redstone ,command block ve world editten anlıyorum)
Skype ekleyiniz. Bir test yapalım. :) skype:ruzgarozen99

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Pluginer dediniz, kariyeriniz olacaksa da olmasın.

Callifax

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuru Formu: MİMAR
Ad: ERDİ
Soyad: KOÇ
Yaşınız kaç?: 16
Kaç adet sunucuda çalıştınız?: 5 serverde builder 3 serverda moderatör 1 de kendi serverim vardı 12 rehberlik yaptım 3 te Adminlik yaptım
Neden sizi seçmeliyiz? 4.5 yılı aşkın minecraft creative çalışıyorum gerek farklı serverlarda gerek single birçok video izledim bu konuda birçok resim galerisi gezdim youtube kanalım var bu yapılarla ilgili bende videolar çektim gayet elim yatkındır umarım beni denersiniz

Umutcan22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Umutcan
Soyad: Deniz
Yaşınız kaç?: 15
Kaç adet sunucuda çalıştınız?: 15+
Neden sizi seçmeliyiz? Beni seçmenizi istiyorum çünkü server dikkatimi çekti kadronuz ile mükemmel bir server çıkaracağımızı düşünüyorum..

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Umutcan
Soyad: Deniz
Yaşınız kaç?: 15
Kaç adet sunucuda çalıştınız?: 15+
Neden sizi seçmeliyiz? Beni seçmenizi istiyorum çünkü server dikkatimi çekti kadronuz ile mükemmel bir server çıkaracağımızı düşünüyorum..
Eğer pluginer bölümü için başvurduysanız skype üzerinden ulaşınız.[DOUBLEPOST=1407491349,1407491296][/DOUBLEPOST]
Başvuru Formu: MİMAR
Ad: ERDİ
Soyad: KOÇ
Yaşınız kaç?: 16
Kaç adet sunucuda çalıştınız?: 5 serverde builder 3 serverda moderatör 1 de kendi serverim vardı 12 rehberlik yaptım 3 te Adminlik yaptım
Neden sizi seçmeliyiz? 4.5 yılı aşkın minecraft creative çalışıyorum gerek farklı serverlarda gerek single birçok video izledim bu konuda birçok resim galerisi gezdim youtube kanalım var bu yapılarla ilgili bende videolar çektim gayet elim yatkındır umarım beni denersiniz
İlginize teşekkür ederiz, ancak mimar alımlarımız bitti. :S