Duyuru Çekilişlerle Hoşgeldin 2016!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese mutlu yıllar falan fişman...

(Hayat dinamiğini koruduğu sürece üzücü olaylar hep olacak, şöyle bir bakıyorum da şu yeni yıl hakkındaki iyi dilek olayı bence boş bir çaba gibi. Bu benim kişisel görüşüm tabii, burada kimseye "Niye yeni yıl dileği yapıyorsun salak mısın?" demiyorum, yani kimse üzerine alınmasın.)

Umarım ki önünüzde mutlu bir hayatınız olur.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

(Hayat dinamiğini koruduğu sürece üzücü olaylar hep olacak, şöyle bir bakıyorum da şu yeni yıl hakkındaki iyi dilek olayı bence boş bir çaba gibi. Bu benim kişisel görüşüm tabii, burada kimseye "Niye yeni yıl dileği yapıyorsun salak mısın?" demiyorum, yani kimse üzerine alınmasın.)

Al bir peki ye
(hem de muzlu)

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kısaca şair bu eserinde bu hayatın bir sınav olduğunu, zorluklarla her zaman karşılaşabileceğimizi söylemiş.

Cengizhand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkeze mutlu yıllar, inşAllah istediğiniz gibi olur. (neyin olup olamayacağını biliyorsunuz neden saçma şeyler istiyorsunuz [Saçma/olamayacak şeyler isteyenler üstüne alınsın])

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin yeni yılının barış ve huzur içinde geçmesini dilerim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...