Çekiliş (Sonuçlandı Lütfen Adamlara Hediyelerini Verene Kadar Silmeyiniz)

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM SİZ SKYPE TAN EKLEDİNİZMİ HAYIR NE OYUNU BUNDAN SONRA EKLEYİN VEREYİM VERDİM ZATEN 1-2 KİŞİYE[DOUBLEPOST=1404942981,1404942926][/DOUBLEPOST]Refractix HADİ KANDIRIYORUM DİYORUM NE YAPICAKSIN ŞİKAYETMİ EDİCEKSİN ET !!! BENDE BEN SKYPE TAN EKLEYİN DEDİM EKLEMEDİLER DERİM OLUR BİTER[DOUBLEPOST=1404943015][/DOUBLEPOST]Refractix sana vermiyorum oyun moyun[DOUBLEPOST=1404943064][/DOUBLEPOST]Vermişte Olabilirim Adama XD[DOUBLEPOST=1404943095][/DOUBLEPOST]Hediyesini Çok Sonra Bakıyorumda XD

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben niye hiçbir çekişi görmüyorum ve katıldıklarımdan da kazanamıyorum?

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Bir Çekiliş Buldum Left4dead2 twich de herkese ben kazanırsam size nal toplatırım dedim :D Twich de Adımı Görünce 5 saniye bir şey duyamadım ve 2 saniye nefes alamadım ve panik atak geçirdim herkes tebrikler dedi bende NAL TOPLAYIN !!! Dedim XD herkes :( yazdı XD

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Bir Çekiliş Buldum Left4dead2 twich de herkese ben kazanırsam size nal toplatırım dedim :D Twich de Adımı Görünce 5 saniye bir şey duyamadım ve 2 saniye nefes alamadım ve panik atak geçirdim herkes tebrikler dedi bende NAL TOPLAYIN !!! Dedim XD herkes :( yazdı XD

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar zaten serial key veriyormus ben onu nette de bulabilirim hem sen lafının eri adamda degilsin ben seni 3 gün bekledim dha sonra verdin

keçi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bende kazandım (kprldes olarak kardeşimin çar bu kprldes banlandı) beni kimse eklemedi kardeş ekle
atakan kprl skype adı

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar zaten serial key veriyormus ben onu nette de bulabilirim hem sen lafının eri adamda degilsin ben seni 3 gün bekledim dha sonra verdin
Bulsaydın ozaman yazmıştım ben serial diye bekletmemin sebebi şu pc ye cormat atıldı serialler gitti aldığım yerden yeni bir serial istedim verdiler e posta yoluyla 1 gün bekletiyor bu arada ne 3 günü en fazla 1 gün bekledin ve sonra aldın sende beni dediğim tarihte skype eklemedin senin suçun yani mırınkırın etme bilseydim senin için o kadar zahmete katlanmazdım internetten bulsaydın derdim[DOUBLEPOST=1406833621,1406833539][/DOUBLEPOST]
bende kazandım (kprldes olarak kardeşimin çar bu kprldes banlandı) beni kimse eklemedi kardeş ekle
atakan kprl skype adı
Sen beni ekle lizedagaming köydeyim de pc yok tablet var skype buglu onunda

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben hediye felan almadım da konu geçerliliğini yitirdi galiba

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir.

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ununuium skype tan ekledinmi eklediysen mesaj yaz ki sana geri dönüş yapabileyim ve konu hala geçerli

CoolManSemih588

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende katilfimda odulumu almadim resident evil 4 istiyorum skype semihsahin58

Bluxy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu ölmedi kalbimizde yaşıyor...