Çekiliş | .com Alan Adı & Minecraft Sunucu

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Merhaba Tüm Forum Kullanıcıları,
Öncelikle arkadaşlar çekilişte hiçbir şekilde ayırma ve ayrımcılık yoktur ve kimsenin kimseden ne fazlası ne eksiği vardır. Çekiliş katılım koşulları, gereklilikleri ve çekilişin ödülünü konuyu inceleyerek bulabilirsiniz.

Katılamak İstiyor Musunuz ?

Katılmak için Exe Sunucum sayfamıza kayıt olup, eposta aktivasyonunuzu yapmalısınız ve Youtube Kanalımız a abone olmalısınız. Ardından hangi forum sayfasından bizi bulduysanız , o forum konusunun altına Exe Sunucum' daki kullanıcı adınızı yazınız. Otomatik olarak sistemden kabul görecektirsiniz.

Çekiliş Ne Zaman Bitecek ?

Çekiliş tam 100 Katılımcı sağlandığı an bitecektir. Ve 100 Kişi arasından rasgele bir şekilde olacaktır. Kazanamayan arkadaşlar morallerini bozmasınlar çünkü biz her zaman sunucu satıyoruz ve Çekilişlere devam edeceğiz.

Çekiliş Bitince Sonuçları Nereden Öğreneceğiz ?

Resmi YouTube Kanalımız dan upload edilecek video'dan canlı bir şekilde kazananı ve işlemi görebileceksiniz.

Ödüller Ne Pekala ?

1) MINECRAFT SUNUCUSU
OZELLIKLERI;

1 AYLIK KULLANIM SÜRESİ
INTEL XEON IŞLEMCI
SINIRSIZ KAPASİTE
3GB RAM
60GB SSD DISK
DDOS FIREWALL
2015 PLUGIN PAKETI
TEKNIK DESTEK
PANEL & FTP VE UZAK MASAUSTU
ve dahası...

2) .com Alan Adı
OZELLIKLERI;

1.000 MB Disk Alanı
15.000 MB Trafik Alanı
15 Adet POP-3 Email Adresi
10 Adet MySQL Veritabanı
Plesk Panel
cPanel
PHP , MySQL , Flash ve Java
ve dahası...

######################################

Bize Ulaşın

Facebook: ExeSunucum

YouTube: Serhat Yalcin
Skype (1): serhatyalcin6
Skype (2): mahocuk.mc

http://exesunucum.com
http://exesunucum-forum.com

Son düzenleme:

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki sunucunun süresi ne kadar olacak?
Merhaba Helter,
Bu eksigimizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Konuya sunucunun süresi eklendi.
Peki sunucunun süresi ne kadar olacak?-- 1 Ay kullanım süresi var...
İyi günler...

kaan2884

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mahocuk, bak .com domain'i iyi de disk alanı senin verdiğin ücretsiz hostingler'de bile 2 katı olarak veriliyor ??? Yani o kadar .com domaini alacağına giderim ücretsiz host alırım daha iyi derdim :D

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mahocuk, bak .com domain'i iyi de disk alanı senin verdiğin ücretsiz hostingler'de bile 2 katı olarak veriliyor ??? Yani o kadar .com domaini alacağına giderim ücretsiz host alırım daha iyi derdim :D
Merhaba kaan2884,
Hostinger'den ücretsiz hizmet alırsanız WHMCS Aktif olmaz , olur ama mesela .wc.lt domain alıyorsun , sen Alex ve Google Sıralamana bakacak olursan sana .wc.lt Domainin sıralamasını gösterir. .com da İse Direk senin sıralamanı gösterir...
İyi günler...

S

sergun26

Ziyaretçi
Ne yapacaksınız, dosya yükleme servisi mi açacaksınız? MyBB forum sistemi 2.41 MB, bu alanın içinde 500 adet MyBB dosyası mı saklayacaksınız?

kaan2884

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba kaan2884,
Hostinger'den ücretsiz hizmet alırsanız WHMCS Aktif olmaz , olur ama mesela .wc.lt domain alıyorsun , sen Alex ve Google Sıralamana bakacak olursan sana .wc.lt Domainin sıralamasını gösterir. .com da İse Direk senin sıralamanı gösterir...
İyi günler...

Orası da benim kusurum artık kusura bakmayın. Bilmiyordum, bilgi için teşekkürler.

Ne yapacaksınız, dosya yükleme servisi mi açacaksınız? MyBB forum sistemi 2.41 MB, bu alanın içinde 500 adet MyBB dosyası mı saklayacaksınız?

1. MyBB hakkında bilgim yok.
2. Ücretsiz Hosting'lerde Dosya Yükleme Servisi kurmak yasak.
3. Zaten ben Webcoder'irim (webmaster) kendi sitemi kodlarla hazırlayabilip, telif hakkını alabiliyorken, neden başka sistemleri terchi edeyim ki ?

S

sergun26

Ziyaretçi
Orası da benim kusurum artık kusura bakmayın. Bilmiyordum, bilgi için teşekkürler.

1. MyBB hakkında bilgim yok.
2. Ücretsiz Hosting'lerde Dosya Yükleme Servisi kurmak yasak.
3. Zaten ben Webcoder'irim (webmaster) kendi sitemi kodlarla hazırlayabilip, telif hakkını alabiliyorken, neden başka sistemleri terchi edeyim ki ?
Arkadaş ücretsiz vermiyor, örnek olarak MyBB verdim, tam 1 GB olmasa da (1 GB = 1024 MB) bu alan çok rahat yeter.

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çekiliş halen daha devam ediyor.
Yukarıda Yazan koşulları yaparak çekilişe katılabilirsiniz...