|| CattivaCraft Geri Döndü || 7/24 || Faction || 1.7.2 ||

Eren852

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pislik ne sw yi 1.7.2 yapiyon lan o kadar emeğim boşuna gitti hele benim 1.7.2 açmıyo sw yi 1.6.4 yap:sinirli:

Sayklop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz teknik hatalardan dolayı uzun süreli bakıma alınmıştır rahatsızlıktan dolayı özür dileriz en yakında sizlerle tekrar buluşmayı amaçlıyoruz.Anlayışınız için teşekkürler :)

GhosTemple

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
O adam gerçek V.I.P deildirki server yeni açılmıssa mutlaka vip olyuo yada torpilli oyuncu bunlarıda parayla aldı diye bize yedirecekler ya kurucunun arkadası tanıdığı oluyo ona istediğini veriyo sonra serverda milleti eziyo

Sayklop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O adam gerçek V.I.P deildirki server yeni açılmıssa mutlaka vip olyuo yada torpilli oyuncu bunlarıda parayla aldı diye bize yedirecekler ya kurucunun arkadası tanıdığı oluyo ona istediğini veriyo sonra serverda milleti eziyo
Ah be güzel kardeşim biz vip satmasak 3 aydır nasıl açık olalım ve halada 50 gün süremiz oluo +30 gün sürelik paramız nasıl olsun bazen çok basit düşünüyosunuz :) Tabi istediğin gibi düşünebilirsin :)

GhosTemple

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeş kurucunun mali durumu iyiyse deil 3 ay 3 yıl açık durabilecek bana belirmediğin serverin kaç aydır açık olduğu yeni açtık diyosun 3 ay dır açık diyosun ya sen reklam yapamıyosun ya ben anlamıyorum

Sayklop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş kurucunun mali durumu iyiyse deil 3 ay 3 yıl açık durabilecek bana belirmediğin serverin kaç aydır açık olduğu yeni açtık diyosun 3 ay dır açık diyosun ya sen reklam yapamıyosun ya ben anlamıyorum
Konunun açılış tarihine bakar mısın rica etsem :)

Bakım bitmiştir sunucu online rahatlıkla girebilirsiniz :)

rockendark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunlar bilinmedik seyler değil arkadaşım zatende neme lazım server kötülüyor falan fıstık denmesindense üç beş kuruş kazansın millet kanıyor sansın varsın hobisini yaşasın ama bensiz sensiz :)

Sayklop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunlar bilinmedik seyler değil arkadaşım zatende neme lazım server kötülüyor falan fıstık denmesindense üç beş kuruş kazansın millet kanıyor sansın varsın hobisini yaşasın ama bensiz sensiz :)
1i gider 1i gelir dostum sıkıntı yok serverımda 1 kişi bile olsa benim için yeterlidir :)

rockendark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle Berbat Portakal diye bi admin mi buildermi ne yanımıza adamları tp liyo kalemize soktu Ottomans klanını adaletsizlik var tavsiye etmiyorum berbat bi server !
tek kişi söylese hoş sen çok kişiyi kaybetmişsin zatende ben olsam suçu oyuncuda değil yaptığım yönetimde arardım tiyo :alay:
ayrıca günübirlik oyuncudanda kazancın olmaz benden sana tavsiye devamlı oyuncun olmayı düşünen olur bu tip oyuncuya saldırı senin kazancınıda kısıtlar :alay:

Son düzenleme:

StorMZeuS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bismillahirrahmanirrahim
İlk mesajım olduğundan besmele çektim yanlış anlamayın.
Server güzele benziyor belki ilk mesajım bu konuda olduğu için ilk bu servere gelirim.
mapınızda çok hoş

davidkiller9877

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Sayklop

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server tekrar açıldı herkesi bekleriz