Can't connect to server hatası lütfen yardım edin

cyberoid

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hamachi server kurdum arkadaşımla beraber oynamak için açtığım haritaya ben girebiliyorum ama arkadaşım girerken cant connect to server diyor sebebi nedir arkadaşlar hem oyun hem hamachi sürümlerimiz aynı lütfen bilen açıklasın

BySnowman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güvenlik duvarını kapatabilirsin ve aynı zamanda antivirüs kullanıyorsan güvenlik ayarlarını kurcalaman gerekiyor.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Eskiden Adını Vermeyeyim Bir HOSTİNG in Serverler ine Girerken Aynı Hata Veriyordu DNS Adreslerini Duzenledim Sorun Çözüldü

cyberoid

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güvenlik duvarını kapattım hala aynı hatayı veriyo antivirüs le nr yapacapımı daha detaylı anlatır mısın eset nod32 kullanıyorum

Dns nasıl ayarladın açıklar mısın

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Güvenlik duvarını kapattım hala aynı hatayı veriyo antivirüs le nr yapacapımı daha detaylı anlatır mısın eset nod32 kullanıyorum

Dns nasıl ayarladın açıklar mısın

Aynı Hamachi Ağına Katıldınız Demi ?
Hamachi Önermiyorum. Bir Portlu Sunucu Açarsanız Böle Sıkıntılar Ortadan Kalkar Ve Sunucunuza 5 Kişi (Hamachide ağa katılabilecek maksimum kişi.) Değilde, Sınırsız Kişi Girebilir. DNS Değiştirmek İçin Arama Bölümüne Ağ Ve Paylaşım Merkezi Yaz İlk Gelene Tıkla Sonra Sağ Taraftaki Mavi Ethernet Yazısına Tıkla Ordan Özellikler De, Sonra İnternet Protokolü Sürüm 4'e Tıkla Özellikler De Aşağıda 2 Senecek Var Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan'ı Seç Sonra Ordaki Boşluklardan 1. Cisine; 8.8.8.8, 2. Cisine İse 8.8.4.4 Yaz Tamam De Ve Tekrar Dene.

Portlu Sunucu Açmak İstersende YouTube'da Birsürü Video Var.
tabii ki En İyisi Bir Hosting'den Sunucu Almak. Port,Hamachi v.s Şeylerle Uğraşmassın.

cyberoid

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eve gidince deneyecem dediğinizi teşekkürler

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende cok oluyodu bu formatdan sonra hep ayarliyorum youtube can t connect server error yaz cikar hep ordan bakip yapiyorum

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
server properties'in içindeki online mode= false yaparsanız düzelebilir.

DeadPool3544

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Online Mode = Gerekmiyor Tabi False Olursa İyi Olur Premiumsuzlar İçin...
Sana Önerilerim :
1-)Hamachini Aç (Yakında Dersini Çekerim Zaten) Bir Bak Arkadaşınla Aynı Gruptamısın Diye... Ve O Da Açıksa
2-)Hamachi Üzerinde Bir 192.168.7.8 Falanca Fişanca Gibi Harfler Yazıyordur Sağ Tık Yap Ve İpv4' Adresini Koplaya De...
3-)Bukkit Server' Klasörüne Gir (Serverinin Olduğu Klasör) ORda server.properties (adını Tam Hatırlamıyorum) adlı bir dosya vardır metin belgesiyle aç ve
Orta Veya Alt Taraflarda IP = Yazısını Göreceksin Oraya Örn:IP = 192.168.2.17 İpv4 Adresini Yapıştır Ve Kaydedip Çık Sonrada Server'a Güzelce Bir Restart' Veya Stop Çekip Yeniden Başlat....Sorun Çözüldü No Problem Bro ! :)