***** CandyCraft ***** mc.candymc.net

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehber ve reklamcılar öldüklerinde itemleri istiyorlar ve vermeyince direk sınırsız mute atıyolar.

Rehber sınırsız mute atıyo diye sinirden küfür ediyoruz rehberin tekine ban yetkisi vermis oda gelip ban atıyor.

Son düzenleme:

TroolFace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Süper Elinize Sağlık

Edit:Rehbere Bi Ban Vermişsiniz Herkesi Tehdit Ediyor Bi Yeri Kalkmış Resmen -_-

Son düzenleme:

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rehber ve reklamcılar öldüklerinde itemleri istiyorlar ve vermeyince direk sınırsız mute atıyolar.

Rehber sınırsız mute atıyo diye sinirden küfür ediyoruz rehberin tekine ban yetkisi vermis oda gelip ban atıyor.
Oncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim.

Kim yapıyorsa "SS" sini alıp TheMatrax06 adlı Skype adresinden bana verirseniz gereken neyse o yapılacaktir.

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.

TroolFace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Mc Klasiği Yaşı küçüklere yetki verilmiş yetkiller küfür eder bişi olmaz userler eder 5 dkka mute şunu bi öğrenemediniz 17 yaş üstü verseniz yetkileri...<_<

Rehber he.ntai p.orn gibi şeylerden bahseder kan içtiğini söyler (bundan bize neyse )satanist sefgilisi fln varmış (bundanda bize neyse) en sonunda Satanistler .... Yerdeki En Kısa Kıldır dedik Banned Bumu Adalet Şimdi bazıları gelir o onun seçimi fln seçimine lafımız yok biz heryerde biz müslümanız demiyoruz yani adam bi başladı kan içiyoz vb Ban Yediğimiz şeye bak sonunda adam gibi server bulduk dedik ondada abilere yetki verilmiş kınıyorum o rehberide...

Son düzenleme:

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet Mc Klasiği Yaşı küçüklere yetki verilmiş yetkiller küfür eder bişi olmaz userler eder 5 dkka mute şunu bi öğrenemediniz 17 yaş üstü verseniz yetkileri...<_<

Rehber he.ntai p.orn gibi şeylerden bahseder kan içtiğini söyler (bundan bize neyse )satanist sefgilisi fln varmış (bundanda bize neyse) en sonunda Satanistler .... Yerdeki En Kısa Kıldır dedik Banned Bumu Adalet Şimdi bazıları gelir o onun seçimi fln seçimine lafımız yok biz heryerde biz müslümanız demiyoruz yani adam bi başladı kan içiyoz vb Ban Yediğimiz şeye bak sonunda adam gibi server bulduk dedik ondada abilere yetki verilmiş kınıyorum o rehberide...
Şikayetiniz dikkate alınacaktir bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Bu resmi buraya gömer, konuyu ve serveri terk ederek Hypixel'e giderim. ßß