byBluera - Böyle bir sunucu nasıl olur ?

Crack mi ? Premium mu ?

• Premium

Kullanılan: 17 81.0%
  • Crack

Kullanılan: 4 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki. Builder konusunu nasıl yapacağım ? VIP ödüllü yarışma yapsam kimse takmaz herkesin gözü çıkarlarında. Yokmu şöyle yardımcı olucak arkadaşlar. Ciddi söylüyorum aşırı derecede uğraşacağım belki Hypixel gibi yaparım.

Minigame anlamında. Kendimize özgü sadece.

Para. Bu kadar. Eğer iyi buildler istiyorsan yeşili gözden çıkartman gerekiyor :/ yabancı mecralarda ne kadar geçerlidir bu dediğim bir şey diyemem ama para işini kesinlikle kolaylaştırır.

Eğer build yapacaksan Türk gruplara para dökme derim.

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Sorunun cevabı:
2013 te hub sunucumuzda açtık. Feronia Online ismi.
100 çeken hub sunucuda max 5 kişi ultra hardcore oynuyordu.

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Para. Bu kadar. Eğer iyi buildler istiyorsan yeşili gözden çıkartman gerekiyor :/ yabancı mecralarda ne kadar geçerlidir bu dediğim bir şey diyemem ama para işini kesinlikle kolaylaştırır.

Eğer build yapacaksan Türk gruplara para dökme derim.
Green is not hard for me. Bu sistem sayesinde insanlar en az 2 - 3 TL bağışlar. En iyi evi olana, en güçlü olana 1 aylık VIP ve Doktor Paketi vereceğim. Pay to win yapmayacağım tabi ama parası olan sadece can doldurma eşyaları felan alabilecel.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Mr_TeneKe ona bakarsan türklerdede iyi builderler var belkide sen bilmiyorsun

İstediğin kadar derinlere in en iyi Türk build takımını bul. Planetminecraft'ın anasayfasında 15 dakika geçirmen neden yabancı builderlerin Türklerden daha iyi olduğunu anlamana yeter, burada liste de yapabilirim ama ne zamanım var ne de senin fikrini yeterince umursuyorum.

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Sorunun cevabı:
2013 te hub sunucumuzda açtık. Feronia Online ismi.
100 çeken hub sunucuda max 5 kişi ultra hardcore oynuyordu.
Pluginler sıkıntı değil. Hypixel gibi yapsam ? Türk sunucu olsa böyle. Kendimize özgü minigame. Nasıl olur ?

Ve özellikle SonOyuncu denilen 8 yaşındaki kitleyle dolu gittikçe kötüye giden bir server gibi olmayacak. Sürekli farklı serverdeki farklı minigameslerin adını değiştirip koyuyorlar. Ne anladık bu işten ? ve en kötüsü 1000 felan çekmesi.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginler sıkıntı değil. Hypixel gibi yapsam ? Türk sunucu olsa böyle. Kendimize özgü minigame. Nasıl olur ?

Ve özellikle SonOyuncu denilen 8 yaşındaki kitleyle dolu gittikçe kötüye giden bir server gibi olmayacak. Sürekli farklı serverdeki farklı minigameslerin adını değiştirip koyuyorlar. Ne anladık bu işten ? ve en kötüsü 1000 felan çekmesi.

Adamlar Türkiye'deki en geniş MC oyuncu kitlesine ulaşmayı başarıyorlar. Business bakımından çok başarılı, oynanabilirlik açısından başarısızlar.

Yabancı bir sunucu açacaksan da orijinallik gerekli. Türk kitleye benzemez, adamlar orijinal olmayan sunucuların yüzüne bile bakmıyor. Şu da var; rakiplerinin imkanları daha çok. Yani orijinal bir fikrin varsa aç yoksa paran da zamanın da sana kalsın.

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Adamlar Türkiye'deki en geniş MC oyuncu kitlesine ulaşmayı başarıyorlar. Business bakımından çok başarılı, oynanabilirlik açısından başarısızlar.

Yabancı bir sunucu açacaksan da orijinallik gerekli. Türk kitleye benzemez, adamlar orijinal olmayan sunucuların yüzüne bile bakmıyor. Şu da var; rakiplerinin imkanları daha çok. Yani orijinal bir fikrin varsa aç yoksa paran da zamanın da sana kalsın.
Fikrim var. Java sıkıntı değil. Burya yazmıyacağım. 2-3 tane arkadaş görüp çalabilir biliyorum çünkü buraları. Her neyse kararım Hypixel gibi bir şey açmak. Skywars, buildbattle gibi kısımlarıda yapacağım. Umarım emeklerim ve alacağım ekibin emekleri boşa gitmez.

VitesMahmut

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Demekki o kötü sonoyuncunun bildiği bir şey varki 1000 oyuncu çekiyor sonoyuncudaki hangi oyun çalıntı bana gösterebilir misin.sonoyuncudaki butun oyunlar ekibimiz tarafından kodlaniyor

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Premiumu olmayanlar böyle sunucuları mahfederler. Zaten internet aleminde 2 dakika uğraşıp bedava premium bulmak oldukça kolay. Fakat tavsiyem premiumlu aç.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0

En azından biz adını değişiyor muşuz :hmm:

Arkadaş, daha dün sunucumda çalışmak isteyen adam, o kopyalıyor dediği minigameleri benimle birlikte yazmak isteyen adam bugün kalkmış sunucuma "kaka" diyor. Çok inandırıcısınız...

Son düzenleme:

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Arkadaş, daha dün sunucumda çalışmak isteyen adam, o kopyalıyor dediği minigameleri benimle birlikte yazmak isteyen adam bugün kalkmış sunucuma "kaka" diyor. Çok inandırıcısınız...

Bu kulağımda çınlayan şarkıda ne, yoksa... ??

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali

Merhaba @IRFN bey. Öncelikle herşeyinizi teker teker açıklayayım. Öncelikle o başvuruyu yaptıhım tarihte siz bu kadar kötü kitleye sahip değildiniz. Öncelikle sunucunuza "KAKA" da demiyorum. Sadece fikrimi belirttim. Özellikle "Rush" ismini "CUBECRAFT" sunucusundan aldığınızı bir kullanıcı söylemişti bile.
HYPIXEL ile aynı projeyi yapabilirim. Fakat hiç olmazsa adını değiştirmiyorum. Rush'un gerçek adı "Eggwars" felanmış hiç oynamadım bilmiyorumda. Her neyse umarım düşmekten kurtulursunuz.

Demekki o kötü sonoyuncunun bildiği bir şey varki 1000 oyuncu çekiyor sonoyuncudaki hangi oyun çalıntı bana gösterebilir misin.sonoyuncudaki butun oyunlar ekibimiz tarafından kodlaniyor

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Extradan. Fikir yok. Kitle var. Tek söz bu. İnciciler gibisiniz olay anında damlıyorsunuz buraya. Güzel. Kodlamak kolay olmayabilir. Başka sunucunun fikriyle çekiyorsunuz. Kodlamanıza bir şey demedim.

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba @IRFN bey. Öncelikle herşeyinizi teker teker açıklayayım. Öncelikle o başvuruyu yaptıhım tarihte siz bu kadar kötü kitleye sahip değildiniz. Öncelikle sunucunuza "KAKA" da demiyorum. Sadece fikrimi belirttim. Özellikle "Rush" ismini "CUBECRAFT" sunucusundan aldığınızı bir kullanıcı söylemişti bile.
HYPIXEL ile aynı projeyi yapabilirim. Fakat hiç olmazsa adını değiştirmiyorum. Rush'un gerçek adı "Eggwars" felanmış hiç oynamadım bilmiyorumda. Her neyse umarım düşmekten kurtulursunuz.

Extradan. Fikir yok. Kitle var. Tek söz bu. İnciciler gibisiniz olay anında damlıyorsunuz buraya. Güzel. Kodlamak kolay olmayabilir. Başka sunucunun fikriyle çekiyorsunuz. Kodlamanıza bir şey demedim.

Çok yanlış bilgilerle yorum yapıyorsun, Rush u aldığımız sunucu var evet bir alman sunucusu Funville dir ayrıca ekip olarak hayran olduğumuz bir sunucudur. İsmide egg wars değil Rush dır. Mapının adı Bed Wars, plugin olarak bir sunucuca açılırsa Rush denilir. Ve bu oyunun herhangi bir sabit sunucusu yoktur, bu oyun internete command blocklarla yapılmış map olarak düşmüştür. Bunu gören sunucular pluginlerini kodlayıp yayınlamıştır. Yani mantıken hiçbir sunucudan almadık Rush oyununu.

Şimdiki kalitesizden kasıt nedir ? Eskiden plugin kodlamasını bile bilmiyorduk, hazır pluginleri indirip sunucu açıyorduk. Dolayısıyla oluşan hataları da çözemiyorduk. Ve çok fazla hile vardı şimdi launcher sistemimiz hileleri %95 e kadar engelledi. Doğru eskiden 4 bin online oyuncumuz vardı şimdi 2 bin var bunu cephe alarak kalitesiz oldu diyorsan yanılıyorsun. Ben eminim ki hileyi engelledik diye oyunumuzu bırakan çok insan oldu.

Ek olarak oyun çalmak diye bir şey yok hocam bunu kafandan at bir kere. Hypixel dede Survival Games var Mineplex dede ozaman bunlar çok kötü sunucular öylemi ? Önemli olan kendi fikrin olup olmaması değil önemli olan fikir Türkiye'de eksik ise bu eksikliği tamamlamak. Ki en çok oynanan oyunumuz Rush'dır. Demek ki bir eksiklik var. Sen bile şu server dan şu oyunları alacağım diyorsun nasıl olur da fikir hırsızlığıyla suçlarsın bizi ?

Lütfen arkadaşlar böyle boş saçma bilgisine emin olmadığınız kelimelerle suçlamayın kimseyi. İrfan olsun ben olayım her konuda sizlere kodlama sunucu konusunda destek çıkmaya çalışıyoruz siz böyle yazılar yazdıkça boşa çabaladığımızı düşünüyoruz.