BUYRUN BÜTÜN MODLAR TEK SAYFADA LİNKLERİYLE BERABER!!!!!!!!

• Konuyu başlatan Hero_Steve
  • Başlangıç tarihi

SİZCE BU MODLAR GÜZEL VE SİZE YARDIMCI OLDUMU KISACASI BEĞENDİNİZ Mİ???

• Kullanılan toplam oy
    50
H

Hero_Steve

Ziyaretçi
Bence süper olmuş eline sağlık.
Ben Comes Alive modunu indirdim.
Gayette güzel.
Tekrar ellerine sağlık arkadaşım.

:)
NE DEMEK DOSTUM SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUM...:) İSTEDİĞİN BİR MOD OLURSA MESAJ AT EĞER TAKILDIĞIN BİR YER OLURSADA MUTLAKA MESAJLARINI BEKLERİM...

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
1.Bu Kadar yazıyı yazıp resim yapıştırmak 6saat alamaz
2. İlk sunumun olduğu için hak veriyorum zor olabilir ama sadece üstüne oraya not olarak 1.2.5 te çalışır gibi bir yazı yazabilirdin
3.biz eleştirdiğimzde en azından bize teşşekür etmen gerek hem yanlışlarını öğrenirsin hemde birdahaki konu açışında bu eleştirileri kullanırsın bizim amacımız seni kötülemek deyil yinede iyi yapmışsin tebrikler
TEŞEKKÜR EDERİM DOSTUM AMA KENDİ MODUN ANASAYFASINDA NE VARSA BEN ONUN LİNKİNİ VERİYORUM SİZE OLMAYAN VERSİONUN LİNKİNİ NASIL VEREBİLİRDİM Kİ ELEŞTİRİLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER...NAUTİLUSS ARKADAŞIM SANADA EYW ELEŞTİRİLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...İSTER BEĞENİN İSTER BEĞENMEYİN BEN KONUMU AÇTIM GÜZEL BİR KONUDA OLDU BU BANA YETER...BU ARADA HAZIRLAYAN SENMİSİN Kİ BANA 6 SAAT ALMAZ DİYORSUN SEN KAÇ SAATTE YAPARSIN BÖYLE BİR KONUYU ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM...:embarassed:....

omerszqnn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir de oyunun görüntü kalitesini düzenleyen Sonic Ether’s Unbelievable Shaders ,
Ayrıca fazla ayar ekleyen Optifine ama güzel modlar :)

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
OPTİFLİNE NİN TÜRKÇE ÇEVRİLMİŞİ YOKMU KARDEŞ EĞER VARSA BİRAZ YARDIMCI OLURMUSUN???

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
TEŞEKKÜR EDERİM DOSTUM AMA KENDİ MODUN ANASAYFASINDA NE VARSA BEN ONUN LİNKİNİ VERİYORUM SİZE OLMAYAN VERSİONUN LİNKİNİ NASIL VEREBİLİRDİM Kİ ELEŞTİRİLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER...NAUTİLUSS ARKADAŞIM SANADA EYW ELEŞTİRİLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...İSTER BEĞENİN İSTER BEĞENMEYİN BEN KONUMU AÇTIM GÜZEL BİR KONUDA OLDU BU BANA YETER...BU ARADA HAZIRLAYAN SENMİSİN Kİ BANA 6 SAAT ALMAZ DİYORSUN SEN KAÇ SAATTE YAPARSIN BÖYLE BİR KONUYU ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM...:embarassed:....
1. Ben bu Konuyu dosya upload etmessem 45 dk da edersem 8 saatte yaparım yinede teşekkürler comes alives modunun ne işe yaradığını örendim :)

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
ÖNEMLİ DEĞİL NE DEMEK BU ARADA YARIN YENİ BİR MOD DAHA VERİCEM SÜPER ÖTESİ BİR MOD MAYALILAR NORMANLILAR BİRSÜRÜ KRALLIK VE YÜZLERCE GÖREV...YARINI herkes BEKLESİN...

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sen bana 2 dk ismini söylesen ben öyle oyunları çok severim oyuna heycan katar

godofpatato

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MİNECRAFT COMES isimli modu nasıl kullanıcaz yav bi anlamadım gitti

Minecraft Style Man

Kömür Madencisi