Bunu okuyan herkes bakmadan geçmesin lütfen yardım !!

Sorunun cevapını bilenler

• Biliyorum

Kullanılan: 3 60.0%
  • Bilmiyorum

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben by_mafya size sormak istediğim bir soru var lütfen yanıtını biliyorsanız yanıtlayın neyse lafı fazla uzatmayacağım serverim için bir harita yapmayı planlıyorum fakat bunu harita şeklinde atamıyorum bunun için schematic haline getirmek istiyorum yapılıyor mu yapılıyorsa nasıl yapılıyor bu tarif edin lütfen şimdiden teşekkürler :D

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverinde multiverse varsa ayrı bi dünya aç dosyaları değiştir. ordan schematic haline getir ve mutlu son

R

Reloven

Ziyaretçi
World Edit İndir Schem Eklicen Alanı Seç //copy Yaz Sonra //schem save <isim> daha sonra kopilicen yere git //schem load <isim> schemi seç ve //paste

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Schem Ne

(Görünmez Yazı Bonusu:Cidden Bilmiyorum Yardım)

R

Reloven

Ziyaretçi
Schem Ne

(Görünmez Yazı Bonusu:Cidden Bilmiyorum Yardım)
Schematic World Editin Bir Eklentisi Diyebiliriz Yapmıs Oldugun Bir Yapıyı Dosya Olarak Kaydetmene Yarar World Olarak Tek Tek Saklamak Yerine Sadece Yaptıgın Yapıyı Özel Dosya İçine Alabilirsin Ve Oldukça Küçük Boyutlu.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Schematic World Editin Bir Eklentisi Diyebiliriz Yapmıs Oldugun Bir Yapıyı Dosya Olarak Kaydetmene Yarar World Olarak Tek Tek Saklamak Yerine Sadece Yaptıgın Yapıyı Özel Dosya İçine Alabilirsin Ve Oldukça Küçük Boyutlu.
(Görünmez Yazılı Cevap:Teşekkürler,Bana Minecraft Premium Hesabının Şifresini Ve Adını Versene :D)