Bunu izleyipte kufretmeyen bizden değil

Philotheos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Orda ok yazarak arkadasin soktugu lafı anlamak pek zor olmasa gerek.
espiriden bile anlamayan 10 yaşındakı abilerden birisin orda ne demek istediğimide anlayamıyorsun.
La Bebeler benim sinirlerimi germeyin. Türkçeyi doğru kullanmak yerine 'ok' kelimesiyle laf sokma çabalarına girişmek.
Sana uyarı veren kişinin yazdığı şeyler doğru. Senin Cahilliğin sonucu yazdığım şeyleri anlamadın.
Normalde böyle bir şey yapmam ama Özelime mesaj at bakalım Skypede konuşalım bi seninle. Bu abi seninle konuşmak istiyor

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1. kavga etmeyi kesin 2. philotheos Türkçe öğretmenliğini kes .

Philotheos
Philotheos

Philotheos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1. kavga etmeyi kesin 2. philotheos Türkçe öğretmenliğini kes
Türkçe öğretmenliği yaptığımı kim söyledi. Ben Türkçeyi tamamen doğru kullanıyorum demiyorum.
Arkadaş yapmaması gerektiğini söylediği halde saygısızlığa devam ediyorsa Öğretmenlik yapmayada başlarım.
Ben sadece Türkçemizin biraz daha İyi yerleri hak Ettiğini söylemeye çalışıyorum.

Ben Türkçe Öğretmenliğini (Kes)miyorum Hadi bakalım ne yapıcaksın.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Türkçe öğretmenliği yaptığımı kim söyledi. Ben Türkçeyi tamamen doğru kullanıyorum demiyorum.
Arkadaş yapmaması gerektiğini söylediği halde saygısızlığa devam ediyorsa Öğretmenlik yapmayada başlarım.
Ben sadece Türkçemizin biraz daha İyi yerleri hak Ettiğini söylemeye çalışıyorum.

Ben Türkçe Öğretmenliğini (Kes)miyorum Hadi bakalım ne yapıcaksın.

hocam okul şu tarafta .

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İnternet ortamından Şu taraftada diyebildiğine göre. Senin öğretmene ihtiyacın var.
Hatta sen yaşamayı bırak öğretemeyiz bu saatte sonra sana bir şey.

espri den anlayamayan + böyle konuştuğuna göre en az 40 yaşında olan bir insanın mc forumda işi ne ? ha bu arada sen yaşamayı bırak ben arkandan geliyorum .

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
La Bebeler benim sinirlerimi germeyin. Türkçeyi doğru kullanmak yerine 'ok' kelimesiyle laf sokma çabalarına girişmek.
Sana uyarı veren kişinin yazdığı şeyler doğru. Senin Cahilliğin sonucu yazdığım şeyleri anlamadın.
Normalde böyle bir şey yapmam ama Özelime mesaj at bakalım Skypede konuşalım bi seninle. Bu abi seninle konuşmak istiyor
abi affet :(

Son düzenleme:

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Onlar bu videonun izlenme sayısı ve reklamlarından kazandıkları parayla 2 katı Iphone alabilirler emin ol bundan :)[DOUBLEPOST=1380646434,1380646371][/DOUBLEPOST]Kaldı ki o telefonlara bir şey olmaz zaten :)
o zaman onu izleyen her kişi için 2 dolar veriyorlardır bu ise çok büyük bir rakam olur

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İnternet ortamından Şu taraftada diyebildiğine göre. Senin öğretmene ihtiyacın var.

gelmiş 9 yaşında bebe ne diyor . türkçe dersinde öğretmenin dediklerini ezberlemiş . bu saatte yattığına göre ya 9 ya 10 yaşında bi bebe .[DOUBLEPOST=1380745090,1380744924][/DOUBLEPOST]

dostum bak : burada yazmış olduğun hatta sen yaşamayı bırak mesajın teknik olarak intahara teşvik edici bir mesajdır . ki bu yasalara göre aykırı bir davranıştır . eğer istersem şuanda seni dava etme hakkına sahibim . kısaca akıllı ol aklını alırım .

Son düzenleme: