BungeeCords ücretli pluginer aranıyor..

OwCGhetto

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle server alım bölümünde 240 saatte konu açılabildiği için buraya açıyorum..Yöneticiler taşırsa sevinirim :)
Merhaba arkadaşlar,yaklaşık 2-3 gün önce serverime hub açmak istiyordum..Ve birisi ekledi skypeden konuşmalarımız aşağıdadır :)

İçerik @canyo tarafından silinmiştir.

Ve sonuç olarak tekrardan kimseye güvenilmiyeceğiini anladım. Okuyanlara teşekkürler,kimseye güvenmemenizi öneririm.
Bungeecords'dan anlayan ücretli pluginer arıyorum dediğim gibi,ücret'i bu sefer paket'i aldıktan sonra yapacağım.Bir daha dolandırılmak istemiyorum :)
İyi forumlar arkadaşlar.

Moderatör tarafından düzenlendi:

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim asıl sen dolandırdın beni ben hazırladım sen bana akşam parayı atçam dedin paray yolladığına dair bana bir şey atsaydın bende sana vericektim yok yine yollamaya gidiyorum yazıyorsun şüphelendim bende.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

İstediğin panel felan her şey hazırdı o en son yazdıklarından dolayı şüphelendiğim için bende engelledim dolandırıcılıkla uğraşamam diye en son yazdıklarımdanda anla.

Son düzenleme:

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Madem parayı gönderdin dekontu at buraya veya gönderdiğine dair bir belge gönder.Kimse kimseyi bu kadar kolay ve belgesiz suçlayamaz.
Banamı dedin bunu?[DOUBLEPOST=1403631673,1403631642][/DOUBLEPOST]

İstediğin panel felan her şey hazırdı o en son yazdıklarından dolayı şüphelendiğim için bende engelledim dolandırıcılıkla uğraşamam diye en son yazdıklarımdanda anla.
Dosyanın içindekileride göstersene

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu içeriği yetkili alımlara çok yakın olmuş. Doğru yere taşınmıştır. Ayrıca başkalarını burada şikayet edemezsiniz. Konudaki şikayet kısımları sildim. İtirazınız olursa yöneticiler ile irtibata geçiniz. İyi forumlar.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Okey ?[DOUBLEPOST=1403632124,1403632014][/DOUBLEPOST]Panel olarak spacebukkit logolu falan ayarlamıştım stabil olarak çalışıyordu banka hesabımdaki haraketleride gösterebilirim .

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabikide hayır bana orda yalan söylemeseydi bende ona atıcaktım .