Bukkit'e Elveda Deyin...

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Realms'lara plugin geliştirecekler. Düşüncem bu yönde.

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tamam şimdi bu konuşmayı tatlıya bağlamak için @konyaliahmet (biraz sert çıkmış olabilirim) arkdaşımdan özür diliyorum bu konu en azından tartışma burada bitsin.
Sorunda sanırım çözüldü.

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bu sistem iyi realims dediginiz hamachi sunucu gibi spigota geçicez ve yolumuza devam edicez

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Al buyur kardeşim son oyuncunun hypixeli geçtiğinin veya yakın kesimleride kaldığının kanıtı bu yeter mi?? Türkiye ilerliyor kardeşim haberin var mı(Yavaş olsada)? (Sizin siyaset konunuza girmiyorum) Buyur kanıtımız : http://prntscr.com/4ju6zv
Hop hop hypixele laf yok sizin crack sunucunuz bir ara hypixel gibi premium bir sunucunun online sayısını geçince çok fark mı atmış oluyor?? sonoyuncudaki hileleri ve küfürleri biliyoruz hypixelde öyle bir şey yok böyle bir sunucu karşılaştırması yapmak çok saçmalık olur

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hop hop hypixele laf yok sizin crack sunucunuz bir ara hypixel gibi premium bir sunucunun online sayısını geçince çok fark mı atmış oluyor?? sonoyuncudaki hileleri ve küfürleri biliyoruz hypixelde öyle bir şey yok böyle bir sunucu karşılaştırması yapmak çok saçmalık olur
Evet o biraz saçma oldu fakat orda da onların bir seviyesine ulaştığımızı göstermeye çalıştım (Türkiye olarak.)

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
1.8 kullananlarda güncellenicek diye biliyorum, bizde 1.7.4'de kalırız :)

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında herzaman pluginsiz command blocklu bir server kurmayı hayal etmiştim =D spawna yaklaşan herkes gamemode 2 olcak vs bukkitsiz böle idare edilebilir (lagı boşverin =D )