Bukkit'e Elveda Deyin...

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Onu bunu boşverin de, Bukkit de Spigot da tehlikede. Wolvereness isimli şahıs, Bukkit-API'de telif hakkı olduğunu iddia ederek ulusal patent koruma örgütüne başvurmuş ve avukatlar aracılığı ile Bukkit ve md_5 (Spigot)'a telif hakkı mektubu göndermiş. An itibariyle Spigot forumunda bununla ilgili md_5 tarafından açılmış bir konu bulunmakta. http://www.spigotmc.org/threads/dmcad.28536

Aynı zamanda Mojang - Bukkit de bu bildiri yüzünden Bukkit'in indirilmesini kapatmıştır.
Gelişmeleri biz de yakından takip ediyoruz. Bilginize.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onu bunu boşverin de, Bukkit de Spigot da tehlikede. Wolvereness isimli şahıs, Bukkit-API'de telif hakkı olduğunu iddia ederek ulusal patent koruma örgütüne başvurmuş ve avukatlar aracılığı ile Bukkit ve md_5 (Spigot)'a telif hakkı mektubu göndermiş. An itibariyle Spigot forumunda bununla ilgili md_5 tarafından açılmış bir konu bulunmakta. http://www.spigotmc.org/threads/dmcad.28536

Aynı zamanda Mojang - Bukkit de bu bildiri yüzünden Bukkit'in indirilmesini kapatmıştır.

Fark ettim craftbukkit indirilmiyor.Bilgilendirme için saol arada sırada yaz buraya :D

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

Oley Ukala SonOyuncu Kapatılıyor![DOUBLEPOST=1409863021,1409862900][/DOUBLEPOST]

Hayattan soğudum düşünemiyorum bile off.Şimdi 18-30 yaş arası oynayan oyuncular var gidip 9-14'e düşer şimdi bu :D Artık yabancı sunucularda cehenneme dönüşür :/

Niye 9-11 yaş arası istemiyorum genellikle klavye hakimiyeti %0 :D

"I ** going to /warp passivemobs"
yazıcağına
"ıam gongto /warp pissivembs"
yazanı gördüm.Sadece 1 kişi değil bir sunucuda 7 kişi bunu yanlış söyleye bilir mi ? :D

Minik törkiş arkadaşlarımızda şöyle yazıyor :
ta vuk ko vall ıyom / abisswn dalg mı geçyon (Çocuğa Rus Turist Falanmısın Demiştim.Yazdıklarından Dolayı :p)
(Bunu yazanın yaşı 10)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Oley Ukala SonOyuncu Kapatılıyor![DOUBLEPOST=1409863021,1409862900][/DOUBLEPOST]

Minik törkiş arkadaşlarımızda şöyle yazıyor :
ta vuk ko vall ıyom / abisswn dalg mı geçyon (Çocuğa Rus Turist Falanmısın Demiştim.Yazdıklarından Dolayı :p)
(Bunu yazanın yaşı 10)
Çok beklersin seni ukala.

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Zor değil, profilime gir ve mesajlarıma bak.

Girdim ve baktım.Benim gibi çoğu kişi soru olsun sorun olsun bisürü şey yazmış.Ama cevap falan yok konuştukça batıyorsun -_-.Hadi verilmiş diyeceksin sadece bazılarına verilmiş.Sen eğer gerçekten iyi bir serverin admini olduğuna inanıyorsan,Server ile ilgili sorulan soruların hepsine cevap vermen gerekir.

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Hayattan soğudum düşünemiyorum bile off.Şimdi 18-30 yaş arası oynayan oyuncular var gidip 9-14'e düşer şimdi bu :D Artık yabancı sunucularda cehenneme dönüşür :/

Niye 9-11 yaş arası istemiyorum genellikle klavye hakimiyeti %0 :D

"I ** going to /warp passivemobs"
yazıcağına
"ıam gongto /warp pissivembs"
yazanı gördüm.Sadece 1 kişi değil bir sunucuda 7 kişi bunu yanlış söyleye bilir mi ? :D
Lütfen yaş grubuyla dalga geçmeyin. Benim yaşım 12 olmasına rağmen klavye hakimiyetim çok fazla... Çok düzgün ve yazım kurallarına uyarak yazarım. İngilizcede de o şekilde yazarım. Aynı zamanda 15-18 yaş grubu arasındada ingilizcesi kötü olanların nasıl yazdığını görmediniz galiba ? Bu genel eleştiri çok yanlıştır ve bence kabul edilemez... Siz de bir zamanlar 11 yaşındaydınız hatırlatırım...

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Lütfen yaş grubuyla dalga geçmeyin. Benim yaşım 12 olmasına rağmen klavye hakimiyetim çok fazla... Çok düzgün ve yazım kurallarına uyarak yazarım. İngilizcede de o şekilde yazarım. Aynı zamanda 15-18 yaş grubu arasındada ingilizcesi kötü olanların nasıl yazdığını görmediniz galiba ? Bu genel eleştiri çok yanlıştır ve bence kabul edilemez... Siz de bir zamanlar 11 yaşındaydınız hatırlatırım...

Aferin :D. İyi laf koydu.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bunu taa bukkit yeni yeni popülerleştiği zamanlarda demiştim.. Mojang satın alır diye burayı.. Aldı işte.. Ulan kahin gibi adamım var ya.. :p Gelişir bu bukkit sistemi.. İstenmeyen bir şey olursa oyuncular tepki gösterecektir ki (twitch telif hakkından sesi yarım saat kapatması gibi) bu da geri adım atmalarına sebep olur..

Genellikle dediği için bence yanlış değil.. Sonuçta hepsi dememiş.. Kabul edilsin bu yani genellikle kötü..
İngiliz veya Amerikan her neyse olmadığı sürece böyle..