Bukkit sv kurarken Sistem belirtilen yolu bulamiyor hatasi

AgusteFatu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 1.3 craftbukkiti indiriyorum yeni metin belgesine kod yazıp .bat uzantılı kayıt ediyorum ama onu çalıştırdığım da sistem belirtilen yolu bulamiyor. Saniyorumki kodda hata var 3,4 tane kod denedim ama yinede olmadi bi yardim edebilirmsiniiz.

Daha onceden 1.2.5 birçok kez kurmuştum ama 1.3u yapamadim. Pc suan win7 64 bit. 1.2.5 kurarken Vista idi.

Nayifko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kullandığınız javanın versiyonuna göre değiştirmek gerekiyor o kodu. Orda java7 gibi bi kod gecmesi lazım oraya kendi java versiyonunu yazmalısın. O kodu buraya yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz.

Nayifko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hataları tam olarak yazmassanız bir çözüm getiremeyiz. Birde çalıştıra %appdata% yaz orda .minecraft dosyaları va ordan calıstırmayı dene birde.

R[E]aPeR::.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
java.exe -Xmx1G -Xms1G -jar (buraya ismi)
PAUSE
bunu dene kardeşim ....;D

AgusteFatu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler beyler hallettim bir kaç bir şeyler daha denedim :D bir 2 hata daha verdi de oldu sonunda :D

@ECHO OFF
SET BINDIR=%-dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

Kod olarak bunu kullandim birde dosya içerisindeki craftbukkit.jar i sonundaki .jar i silince oldu :)

qinqaan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler beyler hallettim bir kaç bir şeyler daha denedim :D bir 2 hata daha verdi de oldu sonunda :D

@ECHO OFF
SET BINDIR=%-dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

Kod olarak bunu kullandim birde dosya içerisindeki craftbukkit.jar i sonundaki .jar i silince oldu :)
Allah Razı olsun çalıştı çooook sağol kardeş inanılmaz yardımcı oldun

tito80

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
YAA BEYLER HERKEZİN JAVASİNİ FARKLI OLABİLİR VERSİON OLARAK OYUZDEN İNTERNETE JAVANIZ VERSİONU KACSA ONA GORE YANİ ATİYORUM 7 İSE BUKİT JAVA 7 KODU YAZİN CİKAR OLMAZSA LİNK ATARİM

emir787878

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya beyler bendede şu yazıyo herşeyi yazdım ama baslata girince unable to acces jarfile craftbukkit.jar