Bukkit Servere Benden başkası giremiyor

abdulkadir12345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Güvenlik duvarından javaya izin verdim devre dışı bıraktım internetteki her sorunu denedim port checkedden denediğimde ise offline diyor yani açık gözükmüyor ama javaya izin verdim güvenlik duvarınıda kapattım acil yardım edermisiniz mesajlarınıza gece 1e kadar bakabilirim

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
antivirüste güvenlik duvarı etkisi yapabilir devredışı bırakıp tekrar dene

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sırf bunun içinmi foruma üye oldun -_-

abdulkadir12345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Vürüs Programı derken bana yarın bu işi doğru düzgün yapabilicek biri varmı teamvieverden[DOUBLEPOST=1434148978,1434148556][/DOUBLEPOST]
Sırf bunun içinmi foruma üye oldun -_-
Senin için önemsiz görünüyorsa sorunum defolup gidebilirsin senden yardım dilenen yok başka arkadaşlarda yardım edebilir

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Vürüs Programı derken bana yarın bu işi doğru düzgün yapabilicek biri varmı teamvieverden[DOUBLEPOST=1434148978,1434148556][/DOUBLEPOST]
Senin için önemsiz görünüyorsa sorunum defolup gidebilirsin senden yardım dilenen yok başka arkadaşlarda yardım edebilir
WoW atarlı hmm iyiymiş..

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk olarak doğru bir şekilde port açtınmı ?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
virüs programı değil antivirüs eger antivirüsün ne oldunu bilmiyorsan internetten az araştır(antivirüsü kapamayı bilmeden server açabiliyorsan sasırırım ki acamamıssın:))
bu arada ismini yazmadıgım birisi(ismi yazmaya üşendim) boş konuştu diye kimsenin onu kovmaya hakkı yoktur!!!

abdulkadir12345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler eset nod32 antivürüs vardı defendar vardı hepsini kapattın güvenlik duvarınıda kapattım ama girmiyo işte server açılıyo ama servere bi tek ben girebiliyorum başkaları giremiyo port checkerden denedim sunucu offline gözüküyor benim sorunu anca teamvieverden çözebilirsiniz[DOUBLEPOST=1434193788,1434193022][/DOUBLEPOST]
ilk olarak doğru bir şekilde port açtınmı ?
Ben Port Açarak değil o port açmayla hiç uğraşmadım sadece hamachiyi indirdim bukkit serveri kurdum zaten hamachi olunca port açmaya gerek yok galiba

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceden girebiliyorlarmydı

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sende hamachi var vede sen bunu hamachiye uygun olarak kurdun değilmi ?

Öyleyse girmeyi deneyenler senin hamachi ağına bağlanıp girmeyi denemeliler. Eğer yinede olmuyorsa lütfen Skype üzerinden bana ulaşın.

abdulkadir12345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ha bak öyle olurda benimkide niye diğerlerininki gibi olmuyo öyle çopk saçma server olur diğer bukkit servcerler gibi nasıl yapabilirim Teamvieverden acil yardım eden varmı[DOUBLEPOST=1434229943,1434220601][/DOUBLEPOST]beyler arkadaşın hamachi ağına katınca oluyo ama ağdan çıkarınca olmuyo niye böyle olabilir

Son düzenleme:

Gukrann

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
gencler benim sw olmuo ip sabitledim portactım sonra no ıp de yaptım whats my ıpdende verıorum olmuyor sorun nedir sizcce arkadaslar lutfenn cevap arıorum