Bukkit server--Millet giremiyor

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba gene ben.Bir becerip kuramadım şu serverı.Az önce yaptım tamam oldu dedim.Girdim server açık pluginler çalışıyo.Fakat server dışarıdan kapalı gözüküyo.Bazı arkadaşlarımı çağırdım server onlara kapalı gözüküyor bense oyunda koşup duruyorum.Güvenlik duvarımda kapalı.Nedenini bilen varsa söylesin.Yok sen kuramıcan bu serverı diyenler bir ip verin başka serverda oynarız :D

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Virüs programlarını kapatmayı dene, Kaspersky engelliyor örnek olarak.

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Virüs programlarını kapatmayı dene, Kaspersky engelliyor örnek olarak.
Bu arkadaşımızın dediği gibi bazı virüs programların içindeki programlar engelliyor.Bu engellemelerin en kralı AVG bende vardı ben direk sildim anca girdiler ^^

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler sorunu çözdüm :D Ben ağı lokalden açmışım.Bu yüzdende onlar giremiyor.Hamachi ipni yaz dediler yaıncada port hatası veriyor.Artık hiç giremiyoruz :D

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Port hatasının sebebi o portun o an zaten başka bir program tarafından kullanılmasıdır. CTRL+ALT+DELETE tuşlarından işlemlere gel, java ve javaw'ı sil. Hala olmadıysa bilgisayarına reset at.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Port hatasının sebebi o portun o an zaten başka bir program tarafından kullanılmasıdır. CTRL+ALT+DELETE tuşlarından işlemlere gel, java ve javaw'ı sil. Hala olmadıysa bilgisayarına reset at.
Ben win8 kullanıyorum görev yöneticisinde işlemler yerine ayrıntılar bölümü var sanırım fakat dediğini yapınca yinede port hatası veriyor.

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman başka bir program portu kullanıyor demektir. Veya sen portu 25565 yaptığına emin misin?