Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardes bu pluginler yeterli olacakmıdır acaba
Pluginlerin hepsini indirmeyin. Gerekli gördüklerinizi indirin. Burda bir server için gereğinden fazla plugin var. Ek olarak neredeyse hepsi işlevsel plugin :)

fatinleyla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben hepsini indircem yinede :D ama jail filan spawn varmı icinde :D

fatinleyla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İndremiyoz ingilizce yaziyor sayfa cikiyor neye basacam bi yardim lutfen nerden indiricem sayda dowlnoad yazmıyo

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

fatinleyla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki ben bukkit serveri kurdumda ben acik deilken başkası servere girebilirmi yada nasıl girebilir

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekür Ederim Çok Lazım Oldu Bide Onları Bi pakete Koyup Atsaydın Daha İyi Olurdu Tek Tek Yapmak 10 dkkamı aldı ama olsun bu konu için yarım saatimi veririm ben =):)

fatinleyla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çok sagol kardes bide son bir sorum olucaktıda ben birini nasil mod yada builder yapıcam

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok Teşekür Ederim Çok Lazım Oldu Bide Onları Bi pakete Koyup Atsaydın Daha İyi Olurdu Tek Tek Yapmak 10 dkkamı aldı ama olsun bu konu için yarım saatimi veririm ben =):)
Güzel bir server kurmak emek ister. Ben bukkit.org'a alışmanız için böyle yaptım, plugin paketi denen saçmalık sadece Türkiye'de var... :)
çok sagol kardes bide son bir sorum olucaktıda ben birini nasil mod yada builder yapıcam
GroupManager veya PermissionsEx tarzında yetki pluginine ihtiyacın var. Groupmanageri nasıl ayarlayacağını Bukkite başlangıç konusundan bulabilirsin :)