Builder WorldEdit İzinleri

ByGreat734

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Benim serverimde PermissionsEx plugini var ve ayarlı.Fakat ben builderler için set 0 komutunu kapatmak istiyorum.Sonra başımıza dert olmasın.

-- Ayrıca mesela builderin belirli bir bölge için set 0, set 5 gibi komutları kullanamamasını istiyorum.Mesela spawnı elleyemesin.

Yardım edebilecek var mı? Teşekkürler.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben sana GroupManager öneririm groupmanagerde yapman gereken tek şey Builder grubunun altındaki permisions: bölümüne şunu eklemek;
Kod:
    - -worldedit.*

ByGreat734

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yine aynı şey oldu galiba ya ben yanlış yazdım ya da sen yanlış okudun.Worldedit ile ilgili bir sorunum yok.GroupManager ile aynı görevi sağlıyor zaten PermissionsEx.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sen builder ların world edit kullanmamasını istemiyor musun? ben sana builder lardan world edit yetkisini almayı gösteriyorum. Ve bu arada GroupManager ile Permissions EX aynı işe yarıyor olabilir ama farklı şekilde kodlanıyor Bir şeyler bilsen neyse bi şey demicem ama madem yardım istiyorsun bende sana önerimi ve yapılabilecekleri sunuyorum

ByGreat734

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yahu dostum birçok şeyi biliyorum sen bana hala bilmiyorsun muamelesi yapıyorsun bak şimdi olmadı işte.Ben diyorum ki belirli bir alanda set 0 gibi komutları kullanamasın diyorum.Başka yerlerde kullanabilsin diyorum sen bana hala GroupManager diyorsun.
Spawn ı falan yok eder olmaz öyle.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yapacağın şey spawn ı kendi üstüne wg lemek ti bende senin bişiler bildiğini biliyordum ama bunu düşüneceğini sanmıştım :D tmm ben yanlış anlamışım yani

ByGreat734

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef o şekildede olmuyor op olmadığı halde hala yapabiliyor.Kendime wglesem bile.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
tmm bir araştırayım çözüm varsa yazacağım :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Malesef ben bir şey bulamadım yani sadece bir bölgede tüm yetkilerini kapatamıyoruz :D artık tek çözüm builder ına güvenmek.

ByGreat734

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam teşekkür ederim cevapların için sağol.