Builder Aranıyor ACIL

poine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben en cok orta cağ ve doğal yapıtları seviyorum.
Schematic bilmesi gerekir ama zorunlu deyil schematic yapıtları gibi güzel yapıyorsa tabi
Şuanda aktif bir sunucu yok hub projemi yapıyorum
Sunucu acıldığında oyun ici ikramiyeler vericeğim
Şuanda bir maaş söz konusu deyil
ama ilerde olucaktır
SKYPE - LIVE:ASOL-FY
Nasıl Yapıtlar İstiyorum
en kücük ayrıntıyı deseni yapması gerekli
Alman sunucularındaki haritaları seviyorum mesela örnek
[DOUBLEPOST=1432736988,1432736952][/DOUBLEPOST]Pluginleri Ben Javadan Yada Skript Den Kodluyorum Bazılarınıda Kendime Özel Full Editliyorum Chatlarını Düzenliyorum
Yani Pluginer Diyeceksiniz Olmaz

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ulaş Bana mustafa.bakoglu1 Bir Yapı Yaptım Ve Begendiysen Oncelikle 5 tl Ucret İsterim Vermessende SIkıntı deil ilerde verirsin

poine

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Umutcan22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Medieval house orta çağ vesaire bu tür evlerde çok iyiyim :D skype sop_bro23 para vermene gerek yok ben sadece yardımcı olmak icin yaparım :)

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
5 TL Ücret Nedir :D En Az 20 TL Olur Tabi Böle Bir Buildersen Demişssin az az topluyorum birden 20 tl verirsen ayda hiç vermessin :) okadarda paragoz degilim

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
5 TL Ücret Nedir :D En Az 20 TL Olur Tabi Böle Bir Buildersen Demişssin az az topluyorum birden 20 tl verirsen ayda hiç vermessin :) okadarda paragoz degilim

Küpten yapılan ve tüm insanların sadece internetten bakarak benzerini yapabileceği bir oyun için. Paramı istiyorsun ...

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Prensip meselesi ve nitradoyu biliyorsundur umarım sw açmak içinde orası paralı minecraft ???
Dediğin cümleyi tam anlamadım ama, ben bunu prensip meselesinde tutmuyorum, bu oyunda hayal gücünün sınırı yok. Biraz uğraşla yapılır. Yok şu para alıyor yok bu ,ben onları zaten kınıyorum. Bir server açmak için diyorsan eğer adam sana 1, 1.5 Milyarlık makinesini kiralıyor 1 aylığına. Neden almasın para, build dediğin 1 2 saat hemen yapabileceğin bir şey.

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yetenekli ve yeteneksizler var bunları yapamayan kaç kişi var ve yapan kaç kişi var ?? anlamadım demişsin yani server açmak içinde para veriyorsun mine serveri ozaman 2 3 gun ugraşsan nitradoyu hackle bedavaya al ??

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Yetenekli ve yeteneksizler var bunları yapamayan kaç kişi var ve yapan kaç kişi var ?? anlamadım demişsin yani server açmak içinde para veriyorsun mine serveri ozaman 2 3 gun ugraşsan nitradoyu hackle bedavaya al ??

Nitrado dünya çapında bir firma. Hackelnmesi söz konusu olamaz, güvenlik duvarı açısından gelişmiş ve maximum hack zamanı bir kaç dakikayı aşamaz. Nitrado sadece minecraft değil, CSS,CS:GO,BF ve bune benzer bir sürü dev oyunculu platformlara hizmet vermekte. Nitrado server başına bir makine açmakta (Mini PC dediğimiz olay) ve bunun kontrolleri bir kaç ana bilgisayar tarafından yapılıyor. Makineler 7/24 açık kalmakta kısaca bir sorun olduğunda direk müdahale ederler. Kısaca Nitradonun sadece web sitesi hacklenebilir, şu Nitradoyu hackleyip server alma diye bir şey söz konusu değil halbuki yasa dışı ve imkansız birşeydir. Minecraft ise yetenekleri geliştirmek için yapılan bir oyundur. Yeteneksiz olanlarının paralarını sömürmek için değil. Hayal gücüne sınır tanınmayacak bir oyun, bir kaç tüyo ile belkide kendi öğrenerek onlarca güzel eser yaratılabilir. Hadi hayal gücü açısından kıtlık çekiyorsa "ki böyle birşeye ben inanmıyorum tamamen üşengeçlik" Youtube gibi birsürü paylaşım yapılan sitelerden yardım alınabilir. Bu oyunda birçok insan malesef bu para durumundan yararlanmakta (Ronin'de buna dahil).

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Nitrado dünya çapında bir firma. Hackelnmesi söz konusu olamaz, güvenlik duvarı açısından gelişmiş ve maximum hack zamanı bir kaç dakikayı aşamaz. Nitrado sadece minecraft değil, CSS,CS:GO,BF ve bune benzer bir sürü dev oyunculu platformlara hizmet vermekte. Nitrado server başına bir makine açmakta (Mini PC dediğimiz olay) ve bunun kontrolleri bir kaç ana bilgisayar tarafından yapılıyor. Makineler 7/24 açık kalmakta kısaca bir sorun olduğunda direk müdahale ederler. Kısaca Nitradonun sadece web sitesi hacklenebilir, şu Nitradoyu hackleyip server alma diye bir şey söz konusu değil halbuki yasa dışı ve imkansız birşeydir. Minecraft ise yetenekleri geliştirmek için yapılan bir oyundur. Yeteneksiz olanlarının paralarını sömürmek için değil. Hayal gücüne sınır tanınmayacak bir oyun, bir kaç tüyo ile belkide kendi öğrenerek onlarca güzel eser yaratılabilir. Hadi hayal gücü açısından kıtlık çekiyorsa "ki böyle birşeye ben inanmıyorum tamamen üşengeçlik" Youtube gibi birsürü paylaşım yapılan sitelerden yardım alınabilir. Bu oyunda birçok insan malesef bu para durumundan yararlanmakta (Ronin'de buna dahil).
hiçmi uşenmedin amerika

KakoNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 5 yıldır mc oynuyorum Builderligim iyidir hub map yapmışlıgım var !!