[Build] Yapım aşamasında, "EN KÖKLÜ" rol sunucusu için destek ekibi arıyorum.

Lynax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamamen çıkarsız çalışmalısınız. (Bu kısım yalan) / skype: xkerimkocak

Merhabalar, Kerim Kocak; namı diğer Lynax.
Eğer ki ilk zamanlardan birileri varsa direkt ekleyebilirler beni Skype'a.

Ben Kimim?
Dediğim gibi, adım Kerim. Belki hatırlayanlar vardır ki Türkiye'de ilk Role Play sunucusu olmasıyla beraber; beraberinde ilk "hardcore" diyebileceğimiz rol sunucusunu açmıştık. tabii ki de en efsaneydik. Hiç tartışmayalım. ("Al işte kendini beğenmişin teki.") Nein, bite.
Sonra işte, zaman geçti bıraktık uzaklaştık. Uzatmıyorum kısacası geri döndük. Tabi eski havayı yakalamak şart. Dolayısıyla olgun tipler arıyorum. Lütfen.
Lütfen. Ayrıca karşılıksız kalacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. (Tabii ki manevi değil. O kadar basit değil.)

Role Play adı altında açılan konulara bakıyorum. Açıkçası eskiden böyle bir şey yoktu. Şimdi kayıtsız bir şekilde herhangi bir RP sunucusuna giren, RP sunucusu açabileceğini düşünüyor. Unutmayın ki, ekip olmayı kabul ettiğiniz taktirde büyük bir projeye adım atacaksınız. Hatta büyük kelimesi küçük kaçar diyebilirim.
Çok büyük.
_______________________________________________________________________________________________________________
Sonuç olarak, hayal gücü yüksek, konuşkan ve daima önerilere açık; sabırlı, odun olmayan, eleştirel yönü basık; build'i iyi olmasa dahi çalışkan; Minecraft'ı tıpkı ilk gün oynadığı zevkle hala oynayabilen, işin ucuna yaklaştıkça başına kaçmayacak; hatalar, yanlışlıklar ve başarısızlıklar sonucunda çabuk pes etmeyecek arkadaşlara kapımız daima açık. Yaş en azından 15 olmalı. En azından milenyum ile hiçbir alakanız olmamalı öyle söyleyeyim.

Konsept, fantastik olacak. Hatırlatmak isterim. / Düz tarzına fazlasıyla karşıyım bu arada.
Ayrıca yapacaklarınızın veya yapabileceklerinizin sınırı olmamalı. Zaman zaman var olan eserlerden esinlenerek, yaratıcılığını hiçbir şekilde kaybetmeyecek arkadaşlar arıyoruz.
_______________________________________________________________________________________________________________
İlgilenen arkadaşlar, konu altına CV'lerini bırakırsa sevinirim.

Eheh, şaka yapıyorum. Konuya pek bakabileceğimi düşünmüyorum. Kafanıza takılan herhangi bir soru olabilir. Konunun en üstünde paylaştığım Skype adresimi ekleyerek bana güncel bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Herkese bol şans.