Büyük Map Seed

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu ne ya.Kardeşim.Artık millet böyle seedler aramıyor.Böyle garip şeylerin olmasını istiyorlar.Mesela Herobrine gözlerinin bulunuğu bir seed.Zaten bugünlerde en güncel konu Herobrine'dır.

kamon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu ne ya.Kardeşim.Artık millet böyle seedler aramıyor.Böyle garip şeylerin olmasını istiyorlar.Mesela Herobrine gözlerinin bulunuğu bir seed.Zaten bugünlerde en güncel konu Herobrine'dır.
kardeşim çocuk istemiş açmış hem belki başkalarının hoşuna gidicek ?

omer236

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende katılıyorum yani şöyle bir nası desem şato falan olsa daha güzel olmaz mı

Gülümsevebirdilektut

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet olum.Ben tam böyle bir seed arıyordum mesela.Hem kimse bu ne biçim seed wtf! demez. Durduk yere neden küfür etsin adam.Bence çok hoş bir seed.Gerçekçilik var.

yigit1905

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
AYnen çok güzel bir seed ben olumlu bakıyorum kardeşim sen devam et böyle seedlere . Lütfen emeğe saygı duyun .

silverdasdl

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mesela bende böyle bir seed arıyordum hem sırf senin istediğine göre hareket etmek zorunda değiller.konuyu açana teşekkürler arkadaşımla çok beğendik zaten böyle bir seed arıyorduk

mymoon2000

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pardon yaa yerinei bulunca aslında bayaa güzelmiş emeğe saygı.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel bir seed elması kömürü bol

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
HAYIR EN GÜNCELDEĞİL EN BAYAT KONU HEROBRİNE DİR ÇÜNKÜ MOD OLMADAN HEROBRİNENİN ALPHA DIŞINDA BİYERDE OLMASI İMKANSIZDIR KARDEŞİM!!!

silverdasdl

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mehmet09 haklı lan sen çok mu biliyosun hangi modun güncel olduğunu ! gidiyo eski paylaşımların çokluğuna bakıyo en çok herobrine çıkıyo,ondan sonra nooldu adamın teki artistlenmeye çalıştı.Lütfen bebeler artık böyle şeyler yazmasın !

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Olması gereken budur zaten. Seed dediğiniz şey budur yani. Ne şatosu ne şeyi. Seed bölümü burası böyle yorumlar yapmayın. Beğenmediyseniz kullanmazsınız, bu her şey için geçerlidir. Bir sunucuyu beğenmediyseniz oynamazsınız, bir oyunu beğenmediyseniz oynamazsınız, bir haritayı beğenmediyseniz oynamazsınız, bir modu beğenmediyseniz oynamazsınız. Olay bu kadar basit. Beğendiysenız beğen butonuna basın ki karşı tarafa bir şey kazandırmış olun. Beğenmediyseniz de hiçbir şey yazmayın ki konu kaybetsin. Çoğunluğun davranışına göre konu bir hâl alır zaten.