Büyük kapışma - Not Enough Items vs Too Many Items - ( NEI vs TMI )

Sizce hangisi ? ? :)

• Too Many Items ( TMI)

Kullanılan: 27 51.9%
  • Not Enough Items (NEI)

Kullanılan: 25 48.1%

• Kullanılan toplam oy
    52

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler illa ki işletim sisteminiz Windows 7 olacak diye bir kural asla yok !
Windows Xp olsa bile dil paketinizi değiştirdiğinizde kesinlikle NEI çalışacaktır :)

06yusa4206

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Nei Den Sole İtem alabilirsiniz oyunda koduna bakarsınız ornegin itemin kodu 119 yazı yerine /give [Nick] 119 [Kac Tane Alacagin] :)

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
NEI çok berbat bir mod ama tmi 10 lvl ench basilio beleş firework yapılıyor WİTHER iksiri gibi iksirler yapılıyor ve daha bir sürü özelliği var

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
NEI çünkü sizde ingilizce olmadığı için öyle.NEI yeni sürümde daha detaylı ve kullanışlı olmuş options yeri.TMI'den recipeya bakamazsın.fly17 o neidede var.Bi pcni ingilizce yap ve optionsa bak.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
NEI çünkü sizde ingilizce olmadığı için öyle.NEI yeni sürümde daha detaylı ve kullanışlı olmuş options yeri.TMI'den recipeya bakamazsın.fly17 o neidede var.Bi pcni ingilizce yap ve optionsa bak.

eğer forgeli bir mod kullanırsam tabi nei kullanırım ayrıca ben sırf bir oyun için hatta mod için dil paketimi değiştirecek kadar budala eğilim

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
o budalalıkla hiçbir alakası yok.Ya kullanamam diyorsundur.Yada üşeniyorsundur.Hemde configlede olabilir rahatlıkla.modlar ve eklentilerde bi tane adam paylaşmış

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
O değilde benim bilgisayar ingilizce olmuyor ingilizce yapıyom birşeye tıklıyom çat türkçe oluyo

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hakkaten pc nasıl coremod kaldırmaz ? Yani anlam veremedim pek ben :D

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
pc değilde mc kaldırmıyor 32 tane mod yükledim black screen falan olmadı daha sonra coremod yükledim black screen oldu
Coremodları sonradan eklersen siyah ekran hatası verir. Coremodları önce yükleyeceksin. Sonra diğer modları.