Büyük Bir Sunucu Projesi

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar Ben Sunucu Açacağım. Fakat Aklımda 2 Farklı Sunucu Türü var.

1-) Metin 2 Temalı MMORPG (Vipsiz , EP Satışlı) / 1.8.x / Son Derece PVP ye dayalı zindanlar ve özel vadiler

2-) Modlu /* VOLTZ */ Tüm gelişmiş teknoloji sistemli

sizce hangisi çok tutulur ve sevilir. :) fikirlere göre başlayacağım

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
MMORPG tarzı kendine has class'lı server. Gayet iyi fikir bence. Faction'da katarsan içine harika olabilir.

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
MMORPG tarzı kendine has class'lı server. Gayet iyi fikir bence. Faction'da katarsan içine harika olabilir.
Şu şekil olacak misal ;

Farklı bölümler örn zindan , krallıklar olacak krallık seçecekler ortak krallık olacak takas ve görev yapabilecekler. bir sürü shopkeepers falan olacak. Çöl , sohan dağı gibi yerlerde 20 30 levellik moblar olacak. kesmekte çok zorlanacağınız moblarda olacak leveliniz olacak

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu şekil olacak misal ;

Farklı bölümler örn zindan , krallıklar olacak krallık seçecekler ortak krallık olacak takas ve görev yapabilecekler. bir sürü shopkeepers falan olacak. Çöl , sohan dağı gibi yerlerde 20 30 levellik moblar olacak. kesmekte çok zorlanacağınız moblarda olacak leveliniz olacak
Kardeş bende öyle birşeyler düşünüyorum bakalım neler çıkartabileceğiz MMORPG LERİN DEVRİ ARTIK BASLIYOR HEP Faction nereye kadar değilmi ama ?

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Kardeş bende öyle birşeyler düşünüyorum bakalım neler çıkartabileceğiz MMORPG LERİN DEVRİ ARTIK BASLIYOR HEP Faction nereye kadar değilmi ama ?
Bencede Çok güzel projelerim var şu an başladım yapımına

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bencede Çok güzel projelerik var şu an başladım yapımına

Ya şimdi şöyle bişi var mt2 tarzına benzer bişi ypcm bende classlardan biri büyücü asa falan texture ile eklesemmi ne yapsam bilemedim yoksa büyücü classınımı kaldırsam ?

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bunlar sadece şu forum üzerinde kalmasa iyi projeler aslında, bir sefer de hayata geçtiğini görelim.

Gerçi dediğin Metin2 temalı sunucu yapılmıştı.

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Bunlar sadece şu forum üzerinde kalmasa iyi projeler aslında, bir sefer de hayata geçtiğini görelim.

Gerçi dediğin Metin2 temalı sunucu yapılmıştı.
Yapıldı ve kapandı. Ben yapımına başladım zorlu olacak

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
şimdi şöyle bişi var mt2 tarzına benzer bişi ypcm bende classlardan biri büyücü asa falan texture ile eklesemmi ne yapsam bilemedim yoksa büyücü classınımı kaldırsam ?