BuBiDissParçası (Agar.io)

_EmreEge_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Turk Rapü Detected.

Aç bir şekilde gönderdi.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Oradaki Türkiye Yerine Başkası Olsa En Küçük Parçandan Başlayıp Seni Bitirirdi Yada Birisi Gelip Seni Bitirdi Büyük Halini Göremedin :p

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de ki rapin en büyük sıkıntısı dinleyenin değil, yapmaya çalışanın daha çok olması...

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu espriden sonra kafa kalmadı :([DOUBLEPOST=1438829702,1438829296][/DOUBLEPOST]
eleştiri yapanların yapıcı eleştiri yapmamalarından kaynaklanıyor olabilir mi ?
Hayır. Yaptığın kafiyelerden neden olduğunu anlayabilirsin.

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır. Yaptığın kafiyelerden neden olduğunu anlayabilirsin.
puahah dostum sen ne içtin ?
benim rap icra ettiğimi nereden biliyosun onları gırgırına yazdım rapçi falan değilim. Ve şunuda söyliyim türkiyede rap gayet güzel yapılıyor sıkıntı falan yok ama sen keşfedememişsindir.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
puahah dostum sen ne içtin ?
benim rap icra ettiğimi nereden biliyosun onları gırgırına yazdım rapçi falan değilim. Ve şunuda söyliyim türkiyede rap gayet güzel yapılıyor sıkıntı falan yok ama sen keşfedememişsindir.
Hiç hip-hop life forumunu gezdin mi ? Ben piyasaya çıkan rapleri dinliyorum ve gayet iyi onlara lafım yok. Benim eleştirdiğim şey hidrapcilar ve hidrallahcılar'ın çoğu rap yapmaya çalışan kesim olması. Rap yazmakla uğraşmadığın için bu konularla ilgili en ufak bir fikrin yok. Elbette Türkiye'de çok iyi rap yapılıyor. Fakat Hip hop life forumunda battle bölümünde biraz gez bakalım. Direk 3.şahısa bel altı küfür edip fena punch attım sanan zihniyet, barların sonlarına " işine dişine " yazıp zaa kafiye yaptım rhymemıma bak beee diyen zihniyet dolu. Benim eleştirim onlara. Ha sende benim gözümde onlardan pek farkın yok. Rap dinliyorsan ağırlığını ortaya koy, aklı ile rap dinleyenler senin gibi zeki kişilerdir ve şiir sanatını şaka veya gırgır şamata amaçlı kullanmaz. Kullanırsan da bazı insanlar seni dışlar. Mesela buraya daha önce konu açıldı. Ceza vs Tankurt diye. Onu açanıda bir güzel dışladım. Seninde aynı vaka olmaman dileğiyle.
İyi forumlar.

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç hip-hop life forumunu gezdin mi ? Ben piyasaya çıkan rapleri dinliyorum ve gayet iyi onlara lafım yok. Benim eleştirdiğim şey hidrapcilar ve hidrallahcılar'ın çoğu rap yapmaya çalışan kesim olması. Rap yazmakla uğraşmadığın için bu konularla ilgili en ufak bir fikrin yok. Elbette Türkiye'de çok iyi rap yapılıyor. Fakat Hip hop life forumunda battle bölümünde biraz gez bakalım. Direk 3.şahısa bel altı küfür edip fena punch attım sanan zihniyet, barların sonlarına " işine dişine " yazıp zaa kafiye yaptım rhymemıma bak beee diyen zihniyet dolu. Benim eleştirim onlara. Ha sende benim gözümde onlardan pek farkın yok. Rap dinliyorsan ağırlığını ortaya koy, aklı ile rap dinleyenler senin gibi zeki kişilerdir ve şiir sanatını şaka veya gırgır şamata amaçlı kullanmaz. Kullanırsan da bazı insanlar seni dışlar. Mesela buraya daha önce konu açıldı. Ceza vs Tankurt diye. Onu açanıda bir güzel dışladım. Seninde aynı vaka olmaman dileğiyle.
İyi forumlar.
ilk başta fanboy olduğunu düşünmüştüm fakat konuşma üslubun etkiledi doğrusu öyle olmadığını anladım, ben bu işi ciddi şekilde yapacağımı düşünmüyorum o yüzden gırgır geçtim fakat evet ciddi bir tartışma olduğunda söylediklerin doğru ortalık fanboylarla dolu fakat ben o kadar içinde olmadığım için rap dünyasının pek bilmem, sagopa kajmer ağırlıklı dinliyorum bende geçen bi sansarın kimse alınmasın şarkısına denk geldim ritmi hoşuma gitti oyundada ismi öyle yaptım yoksa sagolera der susarım :D sağol yorumların güzel