Bu sunucu tutar mı ?

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir ormanda oyuna başlıyorsunuz(yaklaşık 7500x7500 boyutunda). Burda doğan zombilerle karşı savaşıyorsunuz fakat sorun şu ki PVP aktif 2 seçeneğiniz var; Ya diğer oyuncularla bir ittifak kuracaksınız ya da hem zombilere hem de oyunculara karşı savaşacaksınız. Ormanın uzaklarında bulunan Karabucak köyünde bulunan köylüler , sizin işinize yarayacak ödüller veren görevler veriyor örnek vermek gerekirse silah ödüllü görevler gibi . İttifak kurmak için karabucak köyünden ali emmi'nin verdiği ittifak görevini tamamlamalısınız.Bu görevi tamamlamak için 48 çürük et ve 16 zombi ciğeri bulmanız gerekiyor. Dağlarda eşkiyalara rastlama olasılığınız çok yüksek (sizi soyabilirler) . Zombiler normalden daha zor ölüyorlar ve size verdikleri hasar daha fazla . İttifak puanı ile ittifak özellikleri açabilirsiniz ( Ekstra kalp,hız , rejenerasyon vb.) İtifak puanı kazanmak için zombi öldürmelisiniz . Her 15 zombi 1 ittifak puanı ve 2 level puanı verir. 15 ittifak puanı ile kalıcı iksir özellikleri (hız, çeviklik , gece görüşü vb.) açabilirsiniz. 40 ittifak puanı ile ekstra 1 kalp alabilirsiniz. İttifakınız en fazla 12 kişi olabilir. Ölurseniz tüm eşyalarınız silinir ve ölüm sıfırlama eşyanız yoksa 15 dakika sonra doğarsınız varsa 30 saniye içinde yeniden doğarsınız (Bulunduğunuz ittifakdan atılmazsınız , level puanınız sıfırlanmaz).
Sunucuda texture pack olacak

Böyle bir sunucu kuruyorum . şu an yapımına başladım. Siz oynar mısınız? Sizce tutar mı?

Son düzenleme:

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben boş zamanim olursa oynarim sunucu fikrini sevdim fakat tutarmi onu bilemem

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de ittifak mı?İttifak oldukları adamların sandıklarınını gurcuklarlar,öldürürler.Yapma etme.

Ama fikrin güzel.

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlangıç fikri güzel. geliştirilirse daha iyi olabilir
benim anladığım zombiler güçlü tek öldüremezsin, takım olacaksın yoksa ölürsün.

benim gibi solo takılmayı sevenler ne yapsın :D

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlangıç fikri güzel. geliştirilirse daha iyi olabilir
benim anladığım zombiler güçlü tek öldüremezsin, takım olacaksın yoksa ölürsün.

benim gibi solo takılmayı sevenler ne yapsın :D
Öyle aşırı güçlü değil normalde Zombiler yarım kalp hasar veriyorsa oyunda %7 olasılıkla 1 kalp hasar veriyor . Oyuna ilk başladığınızda size 1 tahta kılıç veriliyor onla zombileri 10-15 vuruşta öldürüyorsunuz . Oyunda bulunan level sistemi;
10 level puanı -> 1. Level
100 level puanı -> 2. Level
300 level puanı -> 3. Level
500 level puanı -> 4. Level
1000 level puanı -> 5. Level
3000 level puanı -> 6. Level
Siz level atladıkça zombilerde güçleniyor . Texture pack ile oyuna eklenen silahları da görev yaparak alıyorsunuz