Bu Makina İle Hub Sunucu kurulurmu ?

DsPadZoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Öncelikle merhaba hub bir sunucu kurucaz. içinde FFA, ArenaPvP , Survival Games , Çakma Lobi , Rush, Filan Sunucu Bilgileri Şu

i7 2600 - 4 Core 8 Thread (8 Çekirdek) İşlemci
32 GB DDR3 ECC Ram
2x 3 TB Disk
480 Gbps Saldırı Koruması
1 GBit Port
Sınırsız Trafik
Dedicted Sunuymuş Ama Arkadaş Buna Güvenemiyor Sizce Yeterli Olurmu ? Yardımlarınızı Bekliyorum :)

MySkript

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence yeterli ben öyle düşünüyorum, saldırılar ama bu makinede olumsuz cevaplar verebilir, ssd yok ise ona yakın birşeyler isteyin mesela raid olabilir.

DsPadZoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle İlginiz İçin Hepinize Çok Teşekkür ederim. Dediğiniz Gibi Arkadaşa HDD yerine 512 Gb SDD Bağlamasını istedim veya 1tb ssd bakalım cevap bekliyorum ram olsun işlemci olsun onlar yeterlimidr ?

MySkript

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle İlginiz İçin Hepinize Çok Teşekkür ederim. Dediğiniz Gibi Arkadaşa HDD yerine 512 Gb SDD Bağlamasını istedim veya 1tb ssd bakalım cevap bekliyorum ram olsun işlemci olsun onlar yeterlimidr ?
Bence yeterlidir hocam. Başarılar dilerim size.

DsPadZoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence yeterlidir hocam. Başarılar dilerim size.
çok teşekkür ederim <3 kaliteli bir sunucu olucak inşallah dediğiniz gibi söyledim ssd olur dedi sıkıntı yok dedi ama ddos korumasına donanımsal koruma var dediler ne yapıyım alıymmı arkadaşlar

240 gb ssd verebiliriz ancak diyorlar yeterlimdiir ?

MySkript

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok teşekkür ederim <3 kaliteli bir sunucu olucak inşallah dediğiniz gibi söyledim ssd olur dedi sıkıntı yok dedi ama ddos korumasına donanımsal koruma var dediler ne yapıyım alıymmı arkadaşlar

240 gb ssd verebiliriz ancak diyorlar yeterlimdiir ?
Acaba hosting adı neydi merak ettim hangi hosting bu hosting?

MehmetALAGEYİK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yöncü'den almanı tavsiye ederim, saldırı korumaları felan da iyi. HDD alırsan raid 10'a kadar var, SSD'de var.

MySkript

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladım skype ekle istersen daha detaylı ilgileneyim seninle ama dedigim gibi yeterli makine sadece raid veya ssd kurdurman dahilinde olabilir.

Yöncü'den almanı tavsiye ederim, saldırı korumaları felan da iyi. HDD alırsan raid 10'a kadar var, SSD'de var.
Yoncu saldirilari onluyormu :( bende kullandim yöncü ama cok saldiri yedim bence rabisu veya OVH oneririm.

DsPadZoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yöncüde Çok saldırı gelip belli süreden sonra çökmeler yaşanyor uzak masaüstü bile çökdü . ovh ise çok pahalı makina yeterli dediğiniz gibi taktırcam sdd 256 gb bir ssd teşekkürler peki kasma felan olrmu

MehmetALAGEYİK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yoncu saldirilari onluyormu :( bende kullandim yöncü ama cok saldiri yedim bence rabisu veya OVH oneririm.
800 gbit e kadar koruduğunu söylüyor, ayrıca linux kurarakta bir kaç önemli korumalarla saldırıyı %100 olmasada engelleyebilirsiniz. Büyük bir saldırı gelirse bilemem, zaten saldırılar %100 engellenemiyor.

MySkript

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
800 gbit e kadar koruduğunu söylüyor, ayrıca linux kurarakta bir kaç önemli korumalarla saldırıyı %100 olmasada engelleyebilirsiniz. Büyük bir saldırı gelirse bilemem, zaten saldırılar %100 engellenemiyor.
Saldirilar tabikide %100 engellenemiyor, ama benim onerim yöncü değil rabisu ama OVH'de sağlam ama pahalı uygun olarak Rabisu iyi ama arkadas ssd ayarlattigi an sorun olmaz gibi ayrica kasma sorunuda olmaz.

Yöncüde Çok saldırı gelip belli süreden sonra çökmeler yaşanyor uzak masaüstü bile çökdü . ovh ise çok pahalı makina yeterli dediğiniz gibi taktırcam sdd 256 gb bir ssd teşekkürler peki kasma felan olrmu
Kasma olmaz.

MehmetALAGEYİK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Linux olmanızı öneriyorum, linux'ta önemli bir kaç saldırı korumaları yaparsın. Dediğim gibi AnadoluHost'un makinesi de kötü değil. SSD taktırın, linux kurdurun ve saldırı korumalarında linux için yardım isteyin. Saldırı zor alırsınız böylece, iyi forumlar.

DsPadZoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
saldırı gelmez diyor adam birde almanya lokasyon ping felan olurmu ? çok fazla bunlarıda merak ediyorumda

linux kullanmayı ortağımla pek fazla bilmiyorum ssd sorunu ise çözdük ssd bir makina artık + almanya lokasyon dc veriyorlar