Serverimizi Ziyaret Ettiniz mi

• Evet.

Kullanılan: 10 40.0%
  • Ziyaret Etmeyi Düşünüyorum.

Kullanılan: 15 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

ByLeon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya Lüfen Bi Cvap Verin İP ne ?: Dogru Dzgun Bi Söleyn su IP yi

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Lüfen Bi Cvap Verin İP ne ?: Dogru Dzgun Bi Söleyn su IP yi
Merhaba Byleon, sizler için vermiş olduğumuz konunun en üzerinde ki IP adresi tamamiyle doğrudur ve sizler için tekrar denesem de çalışıyor.
Eğer herhangi bir boşluk varsa silin ve öyle deneyin veya hepsini küçük yazarak deneyiniz.
İyi Oyunlar dileriz :)

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Edit İtemler, Kadro, Website Eklenmiştir.

Edit item kampanyası güncelllenmiştir. - Mineblack.nitrado.net

Günceldir :) Server Kapasitesi Yükseltilmiştir. aşırı yoğunluktan ötürü.

_DevilGuard_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servera baktım gayet hoş ve mütevazi olmuş sadece biraz yaş kitlesi çocuk ancak bu her serverda oluyor, kısaca server gayet hoş olmuş tebrikler ve başarılar :)

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncelleme: Yeni sunucumuz : Minesurvival.nitrado.net Açıldı!

TS3 Sunucumuzu Ziyaret Eden Herkese 1M Verilmektedir. Bu fırsatı kaçırmayın! Sunucumuza bekliyoruz!

Günceldir

Günceldir

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum buram buram kalite kokuyor bu server fakat mimarilerinizin o kadar etkileyici olduğunu söyleyemem :)

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum buram buram kalite kokuyor bu server fakat mimarilerinizin o kadar etkileyici olduğunu söyleyemem :)
Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim, mimariler konusunda kendimizi geliştirmeye çalışacağız :)

Sunucumuz gün geçtikçe güncellenmektedir.

Günceldir

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peşin peşin söyleyin pvpde repair varmı ? Cidden edit olayını pvpde repairin takip etmesi oldukça olağan ve can sıkıcı.

Evet kendim kontrol ettim pvpde repair var yani boş bir server daha. Factiondan gerçekten anlayan biri sunucunuzda oyuncu olarak oynamaz. Kolay gelsin iyi oyunlar.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peşin peşin söyleyin pvpde repair varmı ? Cidden edit olayını pvpde repairin takip etmesi oldukça olağan ve can sıkıcı.

Evet kendim kontrol ettim pvpde repair var yani boş bir server daha. Factiondan gerçekten anlayan biri sunucunuzda oyuncu olarak oynamaz. Kolay gelsin iyi oyunlar.
Buyurun biz kendimiz videosunu çektik, öyle bir şey yok. :) İyi oyunlar.

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server inanılmaz. Kalitesi zaten konu içeriğinden belli. Uğraşılmış ve emek verilmiş. Sunucuda hile açan kolay kolay kimseyi görmedim. Buda artı yanlarından birisi. Lapis olayı zaten oyuncuları oyuna bağlıyor. Tebrik ederim gerçekten. Başarılar dilerim.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server inanılmaz. Kalitesi zaten konu içeriğinden belli. Uğraşılmış ve emek verilmiş. Sunucuda hile açan kolay kolay kimseyi görmedim. Buda artı yanlarından birisi. Lapis olayı zaten oyuncuları oyuna bağlıyor. Tebrik ederim gerçekten. Başarılar dilerim.
Yorumun için teşekkür ederiz :)

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca şu chati lütfen düzeltin aşırı göz yoruyor Taglar ve yazılar ikiside güncellenmeli.