Bu Gün Açılacak Serverimiz Ön Alımlar Başladı !!!

MineLoG364

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AD SOYAD:Özay BEYTULA
***NE OLMAK İSTEDİĞİ:ADMİN
*WE WG GİSİ: 15 Kere Server Actım. Herşeyi Ben Ayarladım.
**NDE KAÇ SAAT ONLİNE OLDUĞUNUZ:20
OLMAK İSTEDİĞİN İŞİ KAÇ KERE YAPTIĞIN-ABARTANLARA BAKMICAM BİLE) 15 Kere Server Açtım 25 Kere Admin Oldum[BilenBilir] Diğerlerini Anlatmaya Gerke Yok : Çeşitli Hosting Firmalarında Cooder,Pluginer Olarak Gorev Aldım.
SKYPE-ŞART DEĞİL MİKROFONA GEREK YOK SADECE SERVER İLE İLGİLİ SORUN OLURSA SİZE ULAŞABİLMEMİZ İÇİN)
YAPTIKLARINLA İLGİLİ BİR KAÇ RESİM:www.youtube.com/user/mineloghd buraya eklemeye baslayacagım
EKLEMEK İSTEDİKLERİN:Hiç pişman olmazsın ciddi bir adminim pluginlerdende anlarım anlamadıgınız şeyleri ayarlayabilirim zor işleri severim.
NOT:"*" İŞARETLİ ALANLAR DOLDURULMAK ZORUNDADIR "*" İŞARETİ OLMAYAN ALANLARI DOLDURURSANIZ ALINMA İHTİMALİNİZ OKADAR ARTAR...[DOUBLEPOST=1406659957,1406659715][/DOUBLEPOST]Özel günlerde en çok 10 saat online olurum

Murat1234s

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben 12 saat yada 7 saat açıgım ve antilampisteyim ama lapise azda olsa arada bi göz kırpmışlıgım var .

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OLMAK İSTEDİĞİN İŞİ KAÇ KERE YAPTIĞIN-ABARTANLARA BAKMICAM BİLE) 15 Kere Server Açtım 25 Kere Admin Oldum[BilenBilir] Diğerlerini Anlatmaya Gerke Yok : Çeşitli Hosting Firmalarında Cooder,Pluginer Olarak Gorev Aldım.
SKYPE-ŞART DEĞİL MİKROFONA GEREK YOK SADECE SERVER İLE İLGİLİ SORUN OLURSA SİZE ULAŞABİLMEMİZ İÇİN)
YAPTIKLARINLA İLGİLİ BİR KAÇ RESİM:www.youtube.com/user/mineloghd buraya eklemeye baslayacagım
EKLEMEK İSTEDİKLERİN:Hiç pişman olmazsın ciddi bir adminim pluginlerdende anlarım anlamadıgınız şeyleri ayarlayabilirim zor işleri severim.
NOT:"*" İŞARETLİ ALANLAR DOLDURULMAK ZORUNDADIR "*" İŞARETİ OLMAYAN ALANLARI DOLDURURSANIZ ALINMA İHTİMALİNİZ OKADAR ARTAR...[DOUBLEPOST=1406659957,1406659715][/DOUBLEPOST]Özel günlerde en çok 10 saat online olurum
Kardeş madem okadar iyisin plugin sorunlarını çözersen alırım seni ne istersen alabilirim kurucu dışında...[DOUBLEPOST=1406669764][/DOUBLEPOST]
Wg we bilgisini forum sakinlerine bıraktın ve gorduk. Daha sphere brush gibi komutları bilmeden kimler çıkmış (belki replace, wall gibi komutları bile bilmiyorlar).

Ozet : Türkiye'de World edit;
Wand,set %100
Onlarda;
Tüm komutları yazmakla uğraşamam :D
L620 kullanıyor...
kardeş serverdeki pluginleri ayarlıyabilirmisin ?

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu anda skript yazıyorum :D (en buyuk projenin bir kısmı). Hangi Plugin ayarlanacaksa sen bana yaz komutla ayarlanıyorsa sana komutlarını atarım
groupmanager olucaklar
vip megavip ultravip platinumvip
oyuncu
rehber
builder
moderatör
admin
server sahibi
bunlar olucak D:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarısı sallamış

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi bende ii anlarım dün servera girdim baktım server güzel gidiyor bende rehber olurum

Die_Wunder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
***NE OLMAK İSTEDİĞİ:Mod,Admin,Rehber
*WG WG GİSİ:Wg iyi bilirim weyi de
**NDE KAÇ SAAT ONLİNE OLDUĞUNUZ:5,6 saat.
OLMAK İSTEDİĞİN İŞİ KAÇ KERE YAPTIĞIN-ABARTANLARA BAKMICAM BİLE):2 Kere server kurdum 3 serverde mod 2 serverde admin 12 serverdede rehber oldum.

erhsancak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Akıl yaşı 30 olsaydı minecraft oynamazdn