Bu Bilgisayarla Hangi Oyunları Oynayabilirim Sizce İyimi?

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
rahat oynarsın tüm oyunları

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aynen çoğu oyunu çok rahat oynarsın ama yeni çıkanlardan zorlayanlar da olur tabii ki :)
bir tane de oyun önerim var: Far Cry 3. süper ötesi bir oyun. belki zaten oynamışsındır ama ben söyliyim yine de.
bir de 18 kasımda Far Cry 4 çıkıyor. çok mutluyum! :D

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Oynarsın Ama MSI Almanı Öneririm Mesela ... MSI Türü Makineler DAyanıklı Ce Gamming Serisinden Alaırsan Control Centerları İle Daha Rahat Oynarsın ... Gerçi Sestede Çok Sorun Olmaz Genelde Altın Jak Çıkışları Kullanıyorlar. Ama Bi 2500 TL - 3500 TL Gözden Çıkarman Lazım... Ekran Kartı Yeni Çıktı Ama CUDA Çekirdekleri 640'ı Geçemiyor Oysaki 700M Serisinde Hepsi Geçiyor. Ama Genede Rahatça Oyun Oynayabilirsin Ekran Kartı İle

Wido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiçkimsede de kötü pc yok bu nedir böyle babanız çok para harcıyor . .

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam benim eski bilgisayar 3.nesil atom 1GB ram win 7 starter ekran kartı intel hd3000 serisi.
Daha eskisi 5.nesil pentium 3GB ram Vista Home Basic( :( Bu ekran kartını söylemeye gerek bırakmaz)
Yeni aldığım 3.nesil i5 8gb ram win8 ekran kartı intel hd4000 + amd radeon hd 7670m 2GB ddr. Bununla hiçbir sorun çıkmıyor sadece ekran kartı mineraft shader modda sildur's shadersi açamıyor. :)

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu notebookda oyun oynarsın ama çabuk ısınır altına soğutma sistemi alman lazım 50 - 100 Tllik idare eder çünkü bu Notebooklar Multimedya notebook'u bu yüzden çabuk ısınıyor . İlla oyun oynayım ısınmasın diyorsan biraz daha para katarsın monster veya Asusun Gaming notebooklarından alırsın Msi da alabilirsin ama biraz tuzlu ortalama 3bin TL lik modelleri çok ses yapıyor ve ultra moda alınca Pc titriyor MSİ ge serisi titriyor almadan önce iyi düşün ve iyi bir araştırma yap burada konu açıp soru sorucağına Forum Donanım haber e git orada daha profesyonel yardım alırsın. Dediğim gibi iyi düşün sonra pişman olma .

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an MSI GE70 Apahe Core almayı düşünüyorum. Vatanın mağazasından alacağım. Orada olsaydı Monster alacaktım ama internette baktığımda görmedim. Asus'a da bakacağım. Önerilerin ve bilgilendirmelerin için sağol.
HP Pavilion g6'nın dev fanı sayesinde her türlü titremeye alışailirsiniz. :D