BroTurk PvP - 1.7.2 - FnS siz PvP - AntiHack - 3 GB RAM - 42 Slot - Cracked

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar PvP Serverimiz Herkese Açılmıştır

Kapasite(Slot): 42
Ram: 3 GB
AntiHack Özelliği
FnS siz PvP!!!

Fotoğraflar:

IP: brotrpvp.minecraft.to
İyi Oyunlar

Son düzenleme:

Duchee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Girdim.Fakat bir oyuncu Kill Aura açmış.Arkasındaki adama vuruyor.Lag diyor.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
alım var mı ????
Rehber Alımımız Vardır. Kullanıcıları Kickleme Ve Fly Yetkisi Olacaktır. Yerinde Oyunculara Yardım Edecek, Yerinde Hackleri Kickleyecektir. Sadece Güvendiğimiz İnsanları Aldığımız İçin Malesef...[DOUBLEPOST=1422342958,1422342925][/DOUBLEPOST]
Girdim.Fakat bir oyuncu Kill Aura açmış.Arkasındaki adama vuruyor.Lag diyor.

Ve @HakanSancakliRS i Diyorsan o Banlandı :)[DOUBLEPOST=1422342997][/DOUBLEPOST]Güncel

Duchee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet tamda o oyuncu diyordum.Nasıl bir hile ise kuleden yanıma ışınlanıyor lag diyor.Banladığınız için teşekkürler.
NOT:Rehberlere fly yetkisinin vermek çok saçma.Adam 1v1'de fly açıp kaçar.Havada okla saldırır.Fly yetkisi olumsuz gibi gözüküyor.Kaldırmanızı öneririm.Veya plugin ile vs'den kaçanı öldürtün.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Evet tamda o oyuncu diyordum.Nasıl bir hile ise kuleden yanıma ışınlanıyor lag diyor.Banladığınız için teşekkürler.
NOT:Rehberlere fly yetkisinin vermek çok saçma.Adam 1v1'de fly açıp kaçar.Havada okla saldırır.Fly yetkisi olumsuz gibi gözüküyor.Kaldırmanızı öneririm.Veya plugin ile vs'den kaçanı öldürtün.

Teşekkürler. Rehberden Fly Yetkisi Kaldırılmıştır.[DOUBLEPOST=1422448736,1422353715][/DOUBLEPOST]Güncel