# BreakSurvival / Susuzluk - Timber - Rütbe - Açık Artırma > 1.7 - 1.8 > Yeni hali ile pek yakında!

CoobLeyT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi helal olsun valla sunucunuz bugün hep +60 online idi zor giriyorum sunucuyu lütfen yükseltin girme sayılarını

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
abi helal olsun valla sunucunuz bugün hep +60 online idi zor giriyorum sunucuyu lütfen yükseltin girme sayılarını
Eyvallah kardeşim, sizlerin sayesinde gelişiyoruz ama her hangi bi' sorunun var ise skypem : mehmet.alageyik2 adresinden yazınız buradan yazmanızı tavsiye etmem, kaldırırlar felan.[DOUBLEPOST=1441431437,1441376091][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1441443269][/DOUBLEPOST]Sunucumuza saldırı yapılıyor sadece bize değil en iyi survivallara saldırı yapılıyor; Provanas, Hand ve Sanal olmak üzere saldırı yapılıyor, inşallah çözeceğiz.

Fikri_mc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
KAPATMA SIKINTISI OLMASA DAHA İYİ OLURDU

mert1905

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılıcak server dünden beri bakımda

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizimi sunucumuz kapandı, çok saldırılar yedik bunu oynıyan oyuncularımız şahit olmuştur, sorabilirsiniz.Sunucumuzu açıyorduk dakikasında PİNG'ler havada uçuşoyurdu, bot atıyorlardı sunucu elden gitti, özür dileriz.Makine alıyoruz yarın inşallah BreakSurvival efsanesi kaldığı yerden devam edicek.BreakSurvival efsanesi bitiremezsiniz, bitmez.Saldırılar bizi bitirmez, diriltir!

senoldumu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
rütbe susuzluk ve ıslaklık eklenicekmi

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni sunucumuz 14.09.2015 yani Pazartesi günü aktif'tir.Yeni sunucumuz açılınca IP adresi verilecektir :)

PtSillentHillss

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Greyder :) Beni Hatirlamissindir (Zenton) Sunucunuzu Seviyorum Ve İlgileniorum Skyblockdan Tanisiz ?

Yetkili Alimlari İçin Sabirsizlikla bekliyorum ?

Ve Su GroupManageri Düzelt Allah için ya :)

#Greyder Mehmet Bir İki Sorum Olacaktir Benim Kendi Sunucum Olan
#AnyWhere İle Kardeş Sunuculuk Teklif Etmek İstiyorum Kabul Edersen Sevinirim /Forum Reklamim Daha Onaylanmamis Dün Gece Yapmistim Oysaki/