BOZKURTLAR OP KİT PVP SERVER: 1.8.X SERVER İP:play.bozkurtlarpvp.com

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
xNzaa plugin paketi rezillik ya bide bunu söyleyince ban atan yetkililer hakaretler dizboyu birde diyor biz yaptık :D

2-3 Cocugun açtığı bir sunucu ne bekliyebilirsin.

powermax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dostum çocuk olduğumu düşünüyorsan skype buyur veya Discorda gel bunların detaylarını orada konusalım ?

_Mslefy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum çocuk olduğumu düşünüyorsan skype buyur veya Discorda gel bunların detaylarını orada konusalım ?
güzel güzel tehdit etmişsin adam size hatalarınızı söylüyor sen tehdit ediyorsun yazıklar olsun. konuyu baltalamak gibi olmasın fakat:

svde zerre koruma yok.
plugin paketi alıntı
mapin yarısından fazlası şematik
ve @Pandikk arkadışımıza katılıyorum

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel güzel tehdit etmişsin adam size hatalarınızı söylüyor sen tehdit ediyorsun yazıklar olsun. konuyu baltalamak gibi olmasın fakat:

svde zerre koruma yok.
plugin paketi alıntı
Ağzını bu arkadaşlar ile yorma arkadaş plugin yazıyor plugin paketi alıntı super sunucu bırakta kendilerini kandırsınlar.

KaLix

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiç düşündünüz mü ? Neden sürekli 1.8 PvP sunucusu açılıyor ?

- Tüm plugin paketleri ve haritalar 1.8 için ayarlanmış durumda, neden uğraşalım ki hazır var kafasıyla 1.8 açılıyor.

- Hile olanları banlarız, sıkıntı yok bro , kafasıyla açılıyor.

- Önüne gelen çocuk 1.8 pvp sunucusu açıyor ve boş boş alım yapıyor.

Zaten 1.8 PvP sunucularında 100 (kişi) milyon hile var. Gidip hileli pvp sunucu açsam tutar.

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0

- Tüm plugin paketleri ve haritalar 1.8 için ayarlanmış durumda, neden uğraşalım ki hazır var kafasıyla 1.8 açılıyor.

Zaten 1.8 PvP sunucularında 100 (kişi) milyon hile var. Gidip hileli pvp sunucu açsam tutar.
1.9 da gelen pvpye pvp denmemesi de ayrıca bir sebep.

powermax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.9 da gelen pvpye pvp denmemesi de ayrıca bir sebep.

Boş Konuşuyorsunuz hepiniz üzgünüm.

Ozaman hileli pvp sunucu açıp tutturun ayrıca. 1.7.x acmadım çünkü 1.7 de birçok bug var hepsini biliyorum bunların olmasını istemiyorum

svde zerre koruma yok.
plugin paketi alıntı

1.cisi kardesim byyaho ben değilim gereken uyarıyı yaptık 2.cisi serverimiz henüz beta halinde geliştiriyoruz olucak o kadar ? 3.cüsüne gelince evet mapin yarısı şemaitk bu benim kararım ve güzelde duruyor bunun bir önemi yok boş boş eleştiri yapacağınıza bu kadar profesyonelseniz bu konuda sizde bir sunucu acın bende gelmek istiyorum bakalım neleer yapabiliceksiniz iyi forumlar

xSlayerTR10

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xNaza map i ve bi kaç ekleme harici pl ide + yetkililerin ilgisi yok yaşları max 13 böyle bir sunucudaun ne beklersinki.

xNaza map i ve bi kaç ekleme harici pl ide + yetkililerin ilgisi yok yaşları max 13 böyle bir sunucudaun ne beklersinki bari hepsini biz yaptık demeyin.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
boş boş eleştiri yapacağınıza bu kadar profesyonelseniz bu konuda sizde bir sunucu acın bende gelmek istiyorum
Eleştiriye açık değilsen seni pistten alalım, kapat sunucuyu da konuyu da. Eleştiriye kapalı biriysen sunucu açmayacaksın. Biz gelip burada eksiklerini, yanlışlarını belirtiyoruz sen eleştiri yapmayın diyorsun.

EylexLive

bunu gördüğünüzde özel üyem bitmiş olacak :(
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vay be hala reklamcı alan sunucularda varmış...
4545.png

powermax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştiriye açık değilsen seni pistten alalım, kapat sunucuyu da konuyu da. Eleştiriye kapalı biriysen sunucu açmayacaksın. Biz gelip burada eksiklerini, yanlışlarını belirtiyoruz sen eleştiri yapmayın diyorsun.

Ozaman Önce Uslübünü Düzelt Sonra Adam Akıllı Yorum yap

xNaza map i ve bi kaç ekleme harici pl ide + yetkililerin ilgisi yok yaşları max 13 böyle bir sunucudaun ne beklersinki.

xNaza map i ve bi kaç ekleme harici pl ide + yetkililerin ilgisi yok yaşları max 13 böyle bir sunucudaun ne beklersinki bari hepsini biz yaptık demeyin.

kardesim ben 18 yasındayım. üstelik xnaza plugin paketinden alıntı yaptığımız doğrudur. hayır demiyorumda hani gelip hile açıp ban yiyip ceza alıp sonra ne beklersinki demek bence adamlığa yakışmaz.

_Mslefy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boş Konuşuyorsunuz hepiniz üzgünüm.

Ozaman hileli pvp sunucu açıp tutturun ayrıca. 1.7.x acmadım çünkü 1.7 de birçok bug var hepsini biliyorum bunların olmasını istemiyorum

1.cisi kardesim byyaho ben değilim gereken uyarıyı yaptık 2.cisi serverimiz henüz beta halinde geliştiriyoruz olucak o kadar ? 3.cüsüne gelince evet mapin yarısı şemaitk bu benim kararım ve güzelde duruyor bunun bir önemi yok boş boş eleştiri yapacağınıza bu kadar profesyonelseniz bu konuda sizde bir sunucu acın bende gelmek istiyorum bakalım neleer yapabiliceksiniz iyi forumlar
Peki senin ByYahoo mudur nedir ondan farkın nedir açıkla. Boş boş eleştiri mi? Betadasınız ve eleştirileri kaldıramıyorsunuz. Bir şey demiyorum. Ayrıca pvpdeki beta olayı nedir? Ben sunucuyu rahatlıkla uzun süreliğine kapatabiliyorum açık ile. Fakat eleştirileri kaldıramıyorsanız açığın sebebini öğrenemeyeceksiniz demektir.

EDİT: Zaten sunucu açmıştım parasızlık nedeniyle kapandı. Sizinkinden daha fazla çekiyordu emin olun. Ve evet profesyonelim kaç sunucuda yetkili oldum kurucu oldum developer pluginer(Ücretli skript + plugin(plugin bugfixleri dahil) satışı + Mimar(Ücretli map de satıyordum) oldum (İstersen Şuanda Yetkili Olduğum 2 Sunucuyuda Atabilirim Sana). Profesyonel olmasam bunlar olamazdı zaten. Aynı zamanda ben bilgili olmasaydım eleştiride yapmazdım. Önyargı ile yaklaşmayın derim. Umarım bu cevaplarınıza karşı yeterli olmuştur.

Son düzenleme:

UtkuUlas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Boş boş eleştiri mi? Betadasınız ve eleştirileri kaldıramıyorsunuz. Bir şey demiyorum. Ayrıca pvpdeki beta olayı nedir? Ben sunucuyu rahatlıkla uzun süreliğine kapatabiliyorum açık ile. Fakat eleştirileri kaldıramıyorsanız açığın sebebini öğrenemeyeceksiniz demektir.

EDİT: Zaten sunucu açmıştım parasızlık nedeniyle kapandı. Sizinkinden daha fazla çekiyordu emin olun. Ve evet profesyonelim kaç sunucuda yetkili oldum kurucu oldum developer pluginer(Ücretli skript + plugin(plugin bugfixleri dahil) satışı + Mimar(Ücretli map de satıyordum) oldum (İstersen Şuanda Yetkili Olduğum 2 Sunucuyuda Atabilirim Sana). Profesyonel olmasam bunlar olamazdı zaten. Aynı zamanda ben bilgili olmasaydım eleştiride yapmazdım. Önyargı ile yaklaşmayın derim. Umarım bu cevaplarınıza karşı yeterli olmuştur.

Sakin ol (ben utku tanımadıysan ayıp :) ) arkadaşlar sen tanımıyor :)