Boykot etmeliyiz

Konuşma nasıl

• Harika

Kullanılan: 1 9.1%
  • İyi

Kullanılan: 0 0.0%
  • bırak bu işi

Kullanılan: 10 90.9%

• Kullanılan toplam oy
    11

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar eula ve diğer özellikler mcyi bozdu boykot etmeliyiz
Ben premiumum ama crackedlar oynamayı hakediyor. Notch crackke izin verdi Jebe bunu hatırlatmalıyız twitterdan hashtagler faceden bildirimler heryeri boykotlarla doldurmalıyız herkes buna katılsın her oyuncu bu işi kolaylaştırıcak Jebe ve DinnerBone'a tepkimizi vermeliyiz Her oyuncu bir adım. Sadece bizi değil diğer ülkeleri oyuna eklemeliyiz
Benim grubum EnderHunters Son Avcıları sizde işi bitirene kadar çıkacak tüm sonları avlayın ve kazanın

superheman

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Crackler Single player Oynamalı bukadar basit hakkıyla sanki sizde gidip destekliyorsunuz sonra server bebek evi oluyor

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama adamlar da haklı, o kadar kod yazıyorlar fikir üretiyorlar dokusunu yap et uğraş millet korsan oynayıp oyunun tadını çıkarsın, o kadar emek boşa gitsin. Şöyle düşün sen bir Server Spawn haritası yapıyorsun parayla satıyorsun. Bir kaç kişi alıyor diğerleri de haritayı çalıyor. Hoşuna gider miydi? Ben Cracked kullanıyorum ama düşüncem bu. Umarım bir gün Premium alabilirim.

NOT: Notch Cracked kullanımına izin vermedi, oyunu beğenirsek Premium almak şartıyla izin verdi.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
geçecen o ayağğğ..

Gerekli bir şey bu eula.. Lazımdı..

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ama adamlar da haklı, o kadar kod yazıyorlar fikir üretiyorlar dokusunu yap et uğraş millet korsan oynayıp oyunun tadını çıkarsın, o kadar emek boşa gitsin. Şöyle düşün sen bir Server Spawn haritası yapıyorsun parayla satıyorsun. Bir kaç kişi alıyor diğerleri de haritayı çalıyor. Hoşuna gider miydi? Ben Cracked kullanıyorum ama düşüncem bu. Umarım bir gün Premium alabilirim.

NOT: Notch Cracked kullanımına izin vermedi, oyunu beğenirsek Premium almak şartıyla izin verdi.
Evet doğru olanı da bu fakat kullanım amacım farklı olduğu için premium hiç gerekli değil bana göre :D . Emeklerine saygım var mı tabii ki var ama Cazza144 isminden vazgeçebileceğimi sanmıyorum.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
o notchun sözü yıllar önceydi ozaman demo versionu olmadığı için crackede izin vermişti ama premium alması eğer beğenrise alması iyi olurdu şimdi ise demo yayınladılar cracked'i damgaladılar yani cracked yasak

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Herkes premium takılsın serverler kreşe dönsün...
Nope. :sgül:

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer crack kullanımına tamamen karşı olsalardı zaten başından Notch bunun illegal olduğunu belirtirdi. Neredeyse hepimiz oyunla crack ile tanıştık, bir kısmımız sonradan premium aldı. Eğer crack kullanımı tamamen yasaklanacak olursa (zaten yapamazlar, internet ortamında %100 yasak diye bir şey yoktur.) Minecraft kullanıcı sayısı ciddi şekilde azalır diye düşünüyorum.

Serverlar için EULA'ya gelince, kısmen iyi bir şey olmuş. Oyunda olan şeyleri kısıtlayarak bir de uçuk fiyatlarla VIP satanlara yönelik iyi bir çalışma. VIP sistemininin sonunu getirmez tabi. Mesela iki bölüme ayırırsınız sunucuyu, daha özenilerek yapılmış bir yerde VIP oyuncular oynar.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Crack ve Eula arasında nasıl bir bağlantı kurdun ki sen şimdi .s

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne yani ender hunters son avcılarımı demek oluyor sabah sabah güldürdün Allah da seni güldürsün.