Boy Uzamasi İçin :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Şimdi bu dediklerimi yap haftada 1-2 cm uzarsın.

Kahvaltı menün şöyle olsun
Ana Yemek - Peynir arası peynir
İkinci yemek - Ekmek arası peynir
İçecek - Süt

Daha sonra yanına ekmek arası peynir ve içecek süt al daha sonra basket oynamaya git. Basket oynadıktan sonra orada bunları ye, akşam peynirden sıkıldığın için menüyü değiştirebilirsin.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Basketbol,süt,yumurta vb. işler boyunun uzamasına yardımcı olur doğru fakat genlerin bu işteki en büyük rolü oynar o açıdan vücudunu çıkabileceği bir limitin üstüne çıkarmaya çalışmak amaçsız bir şapşallık olur

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
biri bacagından diğeri kafandan tutsun ve çeksinler. işe yararsa yorum atarsın bende denettiririm arkadaslara, iyi forumlar.
Boş Mesajlarından Ne Zaman Vaz Geçeceksin?

Eşit:Kardeş Bence Yüzmeye Git.

Discovery Cihazımdan Gönderdim Lo!

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende 15 yasindayim 1.82 boyum var.Boyumun uzun olmasindan dolayi askeri liseye kabul edilmedim.Gerci Bilisim Teknolojileri istiyorum o ayri bir konu.Boyumun uzun olmasini sute borcluyum.Zamaninda (5-6 yaslarimda) normalden fazla sut iciyordum.Birinci sinifa basladigimda babamin boyundaydim.Daha fazla uzamak istemiyorum acikcasi.Gunde yarim litreye yakin sut yada sut urunu ic/ye.Farki sende goreceksin :) :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu arada ben de kilo almak istiyorum öküz gibi yemek işe yaramıyor tavsiyesi olan?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi