BOT KORUMASI

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Batihost'u beğenmeyen veya sevmeyenler kendilerine saklasın o kötü yorumlarını.
Gecenin bu saatinde bizim makinemizi sıfırlıyor baştan kuruyor, her hafta sonunu biz çöp ederiz yine de ilgilenmeyi bırakmaz.

Batihost ile çok sorunlar yaşadık ama hep çözdük o sorunları. @Secret_wither ın makinesi windows galiba. Onlarca bot koruma pluginleri var -minesec ve pac plugin önerimdir- kur bunları yap korumanı abi. Batihost senin botun ile uğraşmak zorunda değil -yardım ettikleri halde kötülüyorsan ayıp ediyorsundur-

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Batihost'u beğenmeyen veya sevmeyenler kendilerine saklasın o kötü yorumlarını.
Gecenin bu saatinde bizim makinemizi sıfırlıyor baştan kuruyor, her hafta sonunu biz çöp ederiz yine de ilgilenmeyi bırakmaz.

Batihost ile çok sorunlar yaşadık ama hep çözdük o sorunları. @Secret_wither ın makinesi windows galiba. Onlarca bot koruma pluginleri var -minesec ve pac plugin önerimdir- kur bunları yap korumanı abi. Batihost senin botun ile uğraşmak zorunda değil -yardım ettikleri halde kötülüyorsan ayıp ediyorsundur-
Zaten ayrildim batihosttan

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
O dediklerin botu engellemedi ve lag sadece saldiri esnasinda oluyordu ayrica nitrado linux isletim distemi kullandigindan bot koeumasi daha gelismis en azindqn uzak masaustu verip al bot kormuasini sen yap demiyorlar.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer istersen Batihostta linux veriyor.
Bot korumasımı var ki daha gelişmiş oluyor onu anlamadım?
Al sen kur mu dediler? Ister kur ister kurma senin sunucun. Ve kendileri kurmuşlar sen bozmuşsun.
Batihostu kötülemek için Nitrado'yu övme bize.

Dediklerim sorunu çözmediyse Botu engellemek senin görevin. Araştır bul yap diğer sunucularda nasıl koruma var ise sende bul yap. Plugin skript firewall artık ne denersen dene. Onlar açıklamayı yapmışlar sana kurmuşlar işe yaramadıysa bunu düzeltmek senin görevin bot yiyen sunucu senin sonuçta? Ayrıca artık bot yiyen sunucu kaldı mı?

Secret sen Faruk Alpay'sın değil mi. Yazık ki ne yazık. senin gibiler bizim insanlara yardim etmemizi engelleyemeyecek. Sana neden paranın eskik iade edildiğini anlattım, Sana kaç kere bot koruması kurdum, Türkiye yi engelleme dediğim halde ısrarla TR'yi engelleyip makineye erişimini bile kestin. Sana verdiğin paranın fazlasıyla GB hediye ettim, her destek bildirimini cevapladım ve senin yazdığın mesaja bak. 30 günde açtığın tüm destek bildirimlerine cevap vermişiz, neredeyse her gün 3 tane destek bildirimi açmışsın. parani kdv sini keserek iade etmişiz. İyilik yap, denize at.

bize bir b?k bilmiyorlar diyen arkadaşa kurduğumuz bot korumasını defalarca kapattı, artık en sonunda dayanamadık

kendisine bir bot koruması kurduk, yapamadı, ikincisini kurduk,

kendisine middle east işaretleme dedik, işaretledi; altını çizdik, üstünü çizdik, yok anlatamadık.

arkadaş, 3 aldı 5 verdik, 1.5 ayda 60 tane destek bildirimi açtı, tek tek cevapladık. Şimdi gelmiş bir *** bilmiyorlar diyor. Helal sana..

1.5 ayda 60 bildirim mi ? nerdeyse 6 aydır Batihost kullanıyorum ve toplamda 44 bildirimim var. Bildirim başlıklarına öyle !!!! acil oku falan da yazmadım herşeyde yardımcı oldular. Hızlı cevap verilmesi için saçma sapan şeyler yapmayın. Bence sorun Batihostta değil @Secret_wither'da. Ben veya başka biri olsa çoktan hesabını silmişti.