BOT KORUMASI

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum sen her şey hazır olsunda önüne serilsin istiyorsun zaten. Batıhostun senin sunucunu koruma gibi bir sorumluluğu yok, onlar sadece sağlayıcı. Sen sunucuyu alırsın, korumanı ve önlemini alırsın, ondan sonra hizmete açarsın. Bilgin yok ise araştırırsın. Kendi kişisel bir sunucun olduğunu düşün, kimden yardım alacaksın? Gerçi haritaları bile (ç)alıntı kullanan biri olarak böyle davranman normal. 20 tl vererek kaliteli sunucu sahibi olacağını sanan zihniyetler yok olmadan önce Türkiye'de Minecraft değerlenemez.
Lafı anlayana işte :D
Ticket açarsan sana ayrı bi teşekkür edeceğim.
Yöneticimiz Erkan abi kendsiinden 4 kat daha büyük. Adam 40 yaşında ve çoluk çocukla uğraşıyor. Uğraşması lazım, işi bu o ayrı da sen hiç gördün mü bize gelen destek taleplerini?
Sunucumda çok lag var, yardım etmeyecekseniz mahkemeye başvuracağım.
Biz size her türlü konuda teknik destek veriyoruz. En ufak plugininiz bozulsa düzeltmenizde yardımcı oluyoruz. Bungee kur diyorsunuz kuruyoruz. Nankörlükten de ötesi...

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Dostum sen her şey hazır olsunda önüne serilsin istiyorsun zaten. Batıhostun senin sunucunu koruma gibi bir sorumluluğu yok, onlar sadece sağlayıcı. Sen sunucuyu alırsın, korumanı ve önlemini alırsın, ondan sonra hizmete açarsın. Bilgin yok ise araştırırsın. Kendi kişisel bir sunucun olduğunu düşün, kimden yardım alacaksın? Gerçi haritaları bile (ç)alıntı kullanan biri olarak böyle davranman normal. 20 tl vererek kaliteli sunucu sahibi olacağını sanan zihniyetler yok olmadan önce Türkiye'de Minecraft değerlenemez.
Sunucunun aylik ucreti 50tlydi ve ben senin haritani kullanirken senden izin istedim izin vermedin yenisi yaptirdim o haritalara bi ton para verdim gelip bana haritalaein calinti diyemezsin! Ayrica hostingerin sahibi onlar bot sorunumu ben degil onlar cozmesi gerekir.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun aylik ucreti 50tlydi ve ben senin haritani kullanirken senden izin istedim izin vermedin yenisi yaptirdim o haritalara bi ton para verdim gelip bana haritalaein calinti diyemezsin! Ayrica hostingerin sahibi onlar bot sorunumu ben degil onlar cozmesi gerekir.

Hosting sahibi o ama sunucu sahibi sensin. Bot'u hostinge değil sunucuya atıyorlar. :poh: :ci:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Secret sen Faruk Alpay'sın değil mi. Yazık ki ne yazık. senin gibiler bizim insanlara yardim etmemizi engelleyemeyecek. Sana neden paranın eskik iade edildiğini anlattım, Sana kaç kere bot koruması kurdum, Türkiye yi engelleme dediğim halde ısrarla TR'yi engelleyip makineye erişimini bile kestin. Sana verdiğin paranın fazlasıyla GB hediye ettim, her destek bildirimini cevapladım ve senin yazdığın mesaja bak. 30 günde açtığın tüm destek bildirimlerine cevap vermişiz, neredeyse her gün 3 tane destek bildirimi açmışsın. parani kdv sini keserek iade etmişiz. İyilik yap, denize at.

bize bir b?k bilmiyorlar diyen arkadaşa kurduğumuz bot korumasını defalarca kapattı, artık en sonunda dayanamadık

kendisine bir bot koruması kurduk, yapamadı, ikincisini kurduk,

kendisine middle east işaretleme dedik, işaretledi; altını çizdik, üstünü çizdik, yok anlatamadık.

arkadaş, 3 aldı 5 verdik, 1.5 ayda 60 tane destek bildirimi açtı, tek tek cevapladık. Şimdi gelmiş bir *** bilmiyorlar diyor. Helal sana..

Son düzenleme:

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Nitrado, bakiyedeki parayı nakit olarak vermiyor.
Nitrado, crack mc sunucularında bot yiyor. Ben atıyorum yiyor, sunucularımız farklı o zaman?
Hem crack sunucu açıp hemde ağlamayın artık. Online modu kapatıp bot için kapı aralıyorsunuz sonra bilişim hizmetim bunu çözsün bla bla.
@Secret_wither
nitradonun, rabisunun vs.. engelleyebildigi botu engelleyemiyorlar
Nitrado'da server'i crack'e alıp, sağlam bi programla bot at(videosunu çek). Belliki hesabın orada var. Sana 50 kredi verir önünde de yılbası şapkamı çıkarırım.
Finali beklemicem, sonucunu zaten biliyorum o yüzden;

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Erkan abi olayı çözdü, ama benim sayemde çözdü bence ben çok şey hakediyorum djdjd :D
@Personinblack arkadaşının adını alalım, ona da bi el atarız. :) @Secret_wither benim skype'de ekliymişsin :p
Solved

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadastan rica edermisin nitrado botu "engelleyen" sistemin videosu bi çekip atsın. Ben yapamıyorumda alla alla
200 slot ne kadardı? Unuttum, o rakamlar fazla geldi. 200 slotla kaç gb ram geliyordu? Unuttum...
312 TL'den daha ucuz bir fiyata: (16 GB - Windows, linux 190 TL) 400 kişi kaldıran bir sunucu açabilirsiniz. :pof: :ci:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Nitradoda para iadesi oldugu icin 50tlyi 45 e dsrardim birine ve nitradoda rabisuda en azindan bot yemiyorsun adamlar bana 1 kere bile demedi okadsr bot yedin cozum bulamadik ozur dileriz parani iade edelim felan diye sunucuyla urasacama saldirilarla ugrasiyordum ve bana cozumu kendim bulmamimi istiyorsunuz? Biz sizi bot korumasi yok oldugunu bildek zaten tercih etmezdik.

Nitradoda para iadesi yok. Nitradonun bot koruması verdiğini daha görmedim. Ne zaman ticket açsak authme'yi falan öneriyorlardı, ram yükseltin diyorlardı.
Eminimki batihost geo firewall'ı ayarlayıp sana vermiştir fakat sen kurcalarken bozmuşsundur. Haklısın tabi onlarda Nitrado gibi uzak masaüstü koymayacaklardı, geoyu ayarlayıp vereceklerdi sende kurcalayamayacaktın.

Ayrıca hostingin bot koruması yapma gibi bir sorumluluğu yok. Sen parayı verirsin onlarda sunucuyu, gerisini senin yapman gerek. Hatta çoğu yerde destek için ekstra destek paketi satın alman gerekiyor.

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
178 liraya (45 euro) daha iyi bir sunucu alabilirsin. "https://www.webtropia.com/en/rent-dedicated-server.html"
Müşterinin tercihi olur. Sanırım o site yabancılara ait. Ne kadar güvenli, para iadesi nasıl yapıyorlar lag girer mi, tr lokasyon olur mu diye sormak lazım.

Nitradoda para iadesi yok. Nitradonun bot koruması verdiğini daha görmedim. Ne zaman ticket açsak authme'yi falan öneriyorlardı, ram yükseltin diyorlardı.
Eminimki batihost geo firewall'ı ayarlayıp sana vermiştir fakat sen kurcalarken bozmuşsundur. Haklısın tabi onlarda Nitrado gibi uzak masaüstü koymayacaklardı, geoyu ayarlayıp vereceklerdi sende kurcalayamayacaktın.

Ayrıca hostingin bot koruması yapma gibi bir sorumluluğu yok. Sen parayı verirsin onlarda sunucuyu, gerisini senin yapman gerek. Hatta çoğu yerde destek için ekstra destek paketi satın alman gerekiyor.
Yaklaşık 2 buçuk saatte 100 tane ticket alıyoruz... :D
Bizim verdiğimiz destek kadar başka destek veren firma yok yani o derece... Nankörlükten başka bir şey değil. Yukarıda Erkan abi açıklama yaptı zaten. :D

KaanDRSN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Bende Katiliyorum Hostingin Bot Korumasi Yapmak Gibi Bi Zorunlulugu Yoktur Onuda Sen Yap Gerkince Ticket Ac

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Secret sen Faruk Alpay'sın değil mi. Yazık ki ne yazık. senin gibiler bizim insanlara yardim etmemizi engelleyemeyecek. Sana neden paranın eskik iade edildiğini anlattım, Sana kaç kere bot koruması kurdum, Türkiye yi engelleme dediğim halde ısrarla TR'yi engelleyip makineye erişimini bile kestin. Sana verdiğin paranın fazlasıyla GB hediye ettim, her destek bildirimini cevapladım ve senin yazdığın mesaja bak. 30 günde açtığın tüm destek bildirimlerine cevap vermişiz, neredeyse her gün 3 tane destek bildirimi açmışsın. parani kdv sini keserek iade etmişiz. İyilik yap, denize at.

bize bir b?k bilmiyorlar diyen arkadaşa kurduğumuz bot korumasını defalarca kapattı, artık en sonunda dayanamadık

kendisine bir bot koruması kurduk, yapamadı, ikincisini kurduk,

kendisine middle east işaretleme dedik, işaretledi; altını çizdik, üstünü çizdik, yok anlatamadık.

arkadaş, 3 aldı 5 verdik, 1.5 ayda 60 tane destek bildirimi açtı, tek tek cevapladık. Şimdi gelmiş bir *** bilmiyorlar diyor. Helal sana..

O kurdugunuz programlar botu engellwyemwdi ustune oyuncularda sunucuma giremedi ve ekstra lag olusturdu. Okadar bot korumasi yukledik diyorsun ama o programlarin biecogu yuzunden sw acildigi gibi protokol hatasi verip kapaniyordu.