Bot Atıyorlar = servere girerken 15 saniye bekletmek istiyorum (Plugin-skript) fark etmez :(

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serverime bot atıyorlar aşırı yüklenmeden ve biliyosunuzdur. server 52 kişilik 54 kişi girince nitrado serveri durduruyor ve adamlar bu bugdan yararlanıp serverimi kapatıyorlar :( yardım edin servere girerken 15-20 saniye felan bekletse botlar giremez. varsa böyle bir plugin veya skript yazacak şimdiden çook teşekürler.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir Serverde Görmüştüm Aslında Baya Mantıklıydı Oyuna İlk Girişinde Servere Almak Yerine 2. Girişinde Alıyor İlk Girişinde Uyarı Veriyor Yoksa Botmusun Diye Authme Ayarlarına Baksana Bi

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuna şifre koy MOTD (Sunucuya giriş ekranindaki yazı yazılan yer) şifreyi MOTD kısmına yaz böylece botlar giremesin.. Sunucuya şifre koymayı araştırabilirsin

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AUTHME confige gir orda botlarla ilgili bir ayar var onu aç Bot fln yazıyor anlarsın o da olmassa AntiProxy kullan iyi forumlar

SerhanRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PHP:
on connect:
    player doesn't have permission "VIP"
    number of players is larger than 49, kick the player due to "Son 5 Kisilik Yer VIP'lere Ayrılmıstır."

Attığım Skript Sayesinde Sadece VIP'ler Son 5 Kişiklik Yere Girebilir

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Çakma lobi yap sorun çözülür bekletmeye de gerek kalmaz.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@yasir kardeşim pek bilmiyorum authmede öyle bi ayar yok. yorumun için teşekürler

@byMasterTurk Kardeşim Türkler uşengec oradaki yazıyı okuma gereyi bile duymuyorlar :( ama yorumun için teşekürler.

@Monatrax Yaptım ama pek faydasını göremedim :( yorumun için teşekürler

@SerhanRS ellerin dert görmesin ama pek yeterli deil :( botlar girebiliyor ginede.

@SlayerRs Denedim gerçekten cok güzel oluyor ama lag yapıyor :( lobby le factionu baglayınca lobby nin lagı factionada geçiyo blok kırınca 5 saniye sonra düşüyo lag yok ama böyle bi geçikme geliyor :(

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Nornia öncelikle güzel yorumun için teşekürler ama ben bu enableAntiBot: true yaptım ama bi fayda vermedi.

bide enableProtection: true yapınca modt plugini çöküyor :( o yüzden onu true yapmadım

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çakma lobi kur kesin çözüm

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@PandaBey Kardeşim tmm ama lag giriyor diyorum mesela bungeecord aktif ediyorum lobby serverinde böyle gecikmeler geliyor ve factionla birleştirince 2 side gecikiyor :(

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@PandaBey Kardeşim tmm ama lag giriyor diyorum mesela bungeecord aktif ediyorum lobby serverinde böyle gecikmeler geliyor ve factionla birleştirince 2 side gecikiyor :(
Bunun sebebi ram miktarının yetersiz olduğundan olabilir ben 2 GB ram ile bungeecord ve spigot/bukkit tabanlı faction sunucu kullanıyorum bungeecord icinde sadece çakma lovi ve animmotd var 2 GB ram yeterde artar bile. Sunucunun Raminin miktarını öğrenebilirmiyim ?