BordoTEAM / PVP - ETKİNLİKLER - MİNİGAMESLER - PAİNTBALL - YARIŞMALAR - KLANLAR / play.bordoteam.net

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Suan fena gaza geldim server açıcam eskisi gibi Survival benim olacak :)
AÇ OYNARIZ KAÇ GÜNDÜR SIKILIYORUM :)
SIKINTI YÜZÜNDEN BAŞIMA GELENLER;
  • 300 KİŞİNİN GİRDİĞİ SERVERİ HACKLEMEK (AZ KALSIN DAVA AÇIYORLARDI)
  • CAN SIKINTISINDAN ADAMA KİTPVP SERVER YAPMAK (BEDAVAYA)
  • CAN SIKINTISINDAN CAMDAN ATLAMAK (YAKINDA)

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya AntiBot Eklendi[DOUBLEPOST=1424782085,1424696729][/DOUBLEPOST]Siteden Otomatik VIP ALma Sistemi Değiştiriliyor yakında oyun parası ve spawner satışlarıda eklenecek

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun Yeni Spawnı Açılmıştır Görevler Ve Yeni Bosslar Eklenmiştir[DOUBLEPOST=1425735727,1425735645][/DOUBLEPOST]
Tekrar söylüyorum server kötü build 0 her şey 0 kalite 0 her şey 0 100 üzerinden puan vericek olsam 0 yani 0 0 0
FreezeFire Yaptığın Tek Şey Konuyu Güncel Tutmak Senin gibi bebeleri forumda takmıyorlar :D

CaptainByron

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel Çok Beğendim Fakat Neden Yorumlarda Bu Kadar Kötülenmiş server Anlamadım :/Özellikle Oxu Çok Beğendim Daha Önce Başka Bir Türk Factions Sunucusunda Böyle GÜzel Yarışma Ve Etkinlikler Görmedim Bosslar Biraz Zor Ama :D Bide SurvivalGames Eklerseniz Sevinirim

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel Çok Beğendim Fakat Neden Yorumlarda Bu Kadar Kötülenmiş server Anlamadım :/Özellikle Oxu Çok Beğendim Daha Önce Başka Bir Türk Factions Sunucusunda Böyle GÜzel Yarışma Ve Etkinlikler Görmedim Bosslar Biraz Zor Ama :D Bide SurvivalGames Eklerseniz Sevinirim
Öncelikle Yorumlarınız İçin Teşekkürler Serveri Kötülemelerinin Sebebiyse Bence Kendi Sunucularına Rakip İstemiyorlar. Survival Games Ve PaintBall Yakında Eklenecek

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
Server çöp server yapılar özenti hep kurucu desen hava atma peşinde günlük ortalama online sayısı 11 i geçmiyor !
Oynamayın pişman olursunuz

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server çöp server yapılar özenti hep kurucu desen hava atma peşinde günlük ortalama online sayısı 11 i geçmiyor !
Oynamayın pişman olursunuz
Server yeni açıldığından online ımız düşük olabilir fakat yapılarda özentiderken ne demeye çalışıyorsun sunucuda çalıntı yada alıntı bir build yok g**ünden element uydurma

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PaintBall eklendi[DOUBLEPOST=1426073577,1426056313][/DOUBLEPOST].

grighton

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şahsen buildleri çok kötü buldum ancak web sitesi muazzam