BordoTEAM / PVP - ETKİNLİKLER - MİNİGAMESLER - PAİNTBALL - YARIŞMALAR - KLANLAR / play.bordoteam.net

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Öncelikle merhaba, bizim sunucuyu açma amacımız size kaliteli bir oyun sunmaktır. Zaten sunucuya girdiğinizde de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Geliştirilmiş özel plugin ve skriptleriyle oyunculara oyunu daha zevkli hala getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.Sunucuda günlük görevler özel minigamesler ve paintball ve Türkiyede Benzeri Görülmemiş bir Sistemle OX Yarışması Bulunmaktadır. Bunun yanı sıra meslek ve top5 e haftalık ödülde vardır.Kaliteli bir destek için sitemizdede destek bulundurmaktayız.Oyuncular arsalarda rahatça evlerini yapabilsinler diye arsalarda fly bulunmaktadır.Yetkililer taradındanda günlük etkinlikler düzenlenmektedir.Örneğin koşu yarışı parkur vb. Yakında Survival Games te eklenecektir.Fakat bunların yanında serverin aylık parasıda vardır bu parayı ödeyebilmek amaçlı vip satışlarımız bulunmaktadır.Vip alıp sunucumuza katkıda bulunabilirsiniz.

Server Adı :
BordoTeam
IP :
play.bordoteam.net
Sürüm :
1.7.X - 1.8.X (Aradaki Sürümlerde Dahildir)
RAM :
14 GB
Slot : 50
Skypem :
SafaAltugTR

İletişim

Yönetim Ekibi
SafaTR
(Kurucu, Grafik, Pluginer)
EnesHG (Admin, Yardımcı)
ThreeProfKadir (Moderator)
KPvoadirRS (Uzman Rehber)

Neden sizi seçmeliyiz ?
Yenilikçi zor ve eğlencenin hiç bitmediği bir server arıyorsanız kesinlikle bizi seçmelisiniz.

Lag sorununu nasıl çözdünüz ?
Sunucumuzda olan lag sorununu tüm hatları düzelterek ve ramı yükselterek, azalttık bunun yanında spigot server olmasından dolayıda lag sorunu diye bir şey kalmadı.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Henüz Türkiye'de bilinmeyen buglar bile kapatıldı. 1 aydır bu sunucu üzerinde çalışıyorduk zaten.

Edit eşya satışı var mı ?
Vardır Fakat bu editler oyuncuları fazla etkilemiyecek şekildedir.

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.

Daha fazla soru sorarak bize destek olabilirsiniz...

= Eklendi /
= Eklenecek
Sürekli en az bir kurucu ONLINE!
Güçlendirilmiş hile engeli.
Şans kutuları.
Ipeksi dokunuş kazma ile spawner kırma
Zorlayıcı bir oyun
Verimli spawn
Sanal Chest
Ayarlı uygun VIP türleri
Lagsız verimli
İlgili yetkililer
Rehber desteği
Oyun içi ticket sistemi
Anti Bot
Sıkılmadan oynanabilir
Ticket sistemi
Website
YepYeni Bosslar
OX EVENTİ
Rain EVENTİ
Maden EVENTİ
Tıklama Eventi
Sanal Market
Günlük Görevler
BowBash MiniGamesi
PaintBall MiniGamesi
Spleef MiniGamesi​

Daha fazlası sadece oyunda...

= Eklendi /
= Eklenecek

Destek Sistemi

Güncel Haberler

En İyiler Bölümü

Haftanın Şarkısı

VİP SATIŞLARI

VİP KALAN SÜRE

BANLANANLAR LİSTESİ

Ticket sistemi

Oyunu İndirme

Kurallar

Yardım Kouları

Bu Kısmı Lütfen Okuyunuz!
NOT: BordoTeam'daki her şey BordoTeam'a aittir,
NOT: Pluginlerimizi @SafaAltugTR yapmıştır.
NOT: Maplarımızı @EnesHG ve @SafaAltugTR ye ayittir Mapın Tüm Hakları BordoTeam Sunucusuna Aittir.
NOT: "live:safaaltugtr" Dışında hiçbir skype'yi ekleyip alışveriş yapmayınız.
NOT: Sunucumuzda reklamcı yoktur ve olmayacaktır. Bu yüzden svlerinizde BordoTeam adıyla yapılan hiçbir reklamdan biz sorumlu değiliz.

NOT: BordoTeam dışında başka sunuculara BordoTeam'daki şifrenizle kayıt olmayınız aksi taktirde BordoTeam'da hesapınız çalınırsa BordoTeam bundan sorumlu değildir.[DOUBLEPOST=1423328942,1423264999][/DOUBLEPOST]Sunucumuz Aktifdir Pet Sistemi Eklenebilir

Son düzenleme:

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin Adamlıgınız Bu! @Pudilo Bu Senın Sunucun.
Kardeşim Svne Reklamı Ben Yapmadım. Ben Başka Svlerde Reklam Yapmıyorum Event Var VIP Çekilişi var şu online da dediğimizde oyuncular yapmış olabilir rahatsızlık verdiysek özür dileriz
fakat sizinde hiç şekilli nick kullanılmadığı halde bu reklamı yemeniz kendi acizliğinizdendir basit bi skriptle bile engelleyebilirdiniz

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@SafaAltugTR bu geçen serverla aynımı bana mı öyle geliyor ?
konu tasarımı aynı bir tek resimler değişik server aynımı yoksa değiştirdiniz mi ?

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Haa, Demek Güzel Dilden Anlamıyorsun. Lan Bana Bak, Bana Bu İthamlarda Bulunmaya Devam Edersen Seni Çok Pis Yaparım. Kavga İstiyorsan, Skypeımı Ekle Dedim. Skype: techicalbilisim Klaveye Bebekliği Yapma Bana.
Kardeşim sen mesaj atmasaydın kavga bitmişti bile.Şu anda cahillerle kavga edecek havada değilim.Benim için kavga şu mesajdan itibaren bitti.Eğer sen devam etmek istiyorsan kendi kendine devam et lütfen.Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum...

ZeroHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sen mesaj atmasaydın kavga bitmişti bile.Şu anda cahillerle kavga edecek havada değilim.Benim için kavga şu mesajdan itibaren bitti.Eğer sen devam etmek istiyorsan kendi kendine devam et lütfen.Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum...
Peki.