böylelerine acıyorum

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkeze beni desteklediği için çok teşekkür ederim ^^

Undead

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köydekileri aşağılamışsın gibi olmuş biraz sanki.?

Ciddi derecede liseli ergen detected :) Katılıyorum hivemc'de hide&seek oynarken chat'te 1 tane bile kötü yorumla karşılaşamazsın. Sürekli gg, nice, wow gibi ifadeler var. Hani kendileri bir oyun kaybedince bizimkiler gibi ana avrat girişmiyorlar. "lol" Yazıp tebrik ediyorlar... Türkiyede oyunculuk kavramı bu şekilde gelişemez..

Önemli değil :)

Benim demek istedğim çoüunlukla zihniyetleri üstünlük taslamaktan geliyor ama onları aşağılamıyorum bi arkdaşım köyde çok iyi geçiniyoruz ama bazen köyde dediğim gibi kişilerle karşılaşıyorum

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
maalesef bende daha 9 yaşındayım ama bir arkadaş demişti ''gamer milletinin %75i böyle'' diye sanırım %25ide bana denk geliyor çoğu kişi benim yaşıma kafamı takmıyor diye bir espriyle konuya gireyim neyse benimde yaşıma takanlar var elbette ama hiç takmıyorum bu arada benim yaşıma saygı duymalarının(bazılarının) BİLGİM yanlış görmediniz hatta ben de sizden biriyim o yüzden size görmedin diyeceğim evet nerede kalmıştık evet ''bilgim'' biraz minecraftla ilgili bilgi ve biraz zeka bana saygı duymalarına yetiyor yani sendede elbette bu kapasite vardır bu arada o sana laf atanların hepsi cahildir kendilerini bir şey zanneder yaşın bir önemi yok atalarımız ne demiş ''Akıl Yaşta Değil, Baştadır'' yani sen bu yüzden moralini bozma büyük gibi davran ve sana nasıl saygı duyarlar gör ve o sana laf atanlarda anca liselilerdir yani takma kafana geç unut biraz daha zorlasaydım konuya devam ederdim :)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
O tip insanların dediklerini kafaya takman çok saçma. Sırf bir kaç yıl önce doğdu diye millete artistlik yapıyorsa psikolojik anlamda destek alması lazım.

Ve beyin koşarak geri gelir :D[DOUBLEPOST=1376679793,1376678643][/DOUBLEPOST]Bende katılıyorum, bunlardan bıktım artık.

Gerçekte 9 yaşında olan biri oyunda kendini 19 yaşında gibi gösteren fakat sonra onu ne kadar kapak etsekte yine g*tleri kalkıp(özür dilerim)mal mal busefer gerçekten bize 8 yaşındaymışız gibi davranmaya başlıyorlar ve sonra onların ban yemesi gerekirken biz ban yiyiyoruz serverde.(az önce elimi klavyeye vurdum ve vattafak diye bağırdım)

Böyle ilk okullulardan bıktım artık.Kendini oyuncu sanan salaklar(tekrar özür dilerim ve yine elimi vurdum)yüzünden Türk server'larında oynayamaz oldum.İkidebir laf, laf laf.Oyun oynamak yerinde sanki en sıkıcı kitabı okurmuş gibi chat ekranında 8-9 yaşında abazaların yazdığı salakça cümleleriokuyorum.

8 yaş mode on açan ergen "Ahahahhh, sen eziksin premium değilsin dia kazma yook zaa eziq"

Ben "Ulan hayvan oğlu hayvan.Sen kimsinde bize ezik deme hakkın var? Paramız var tamam ama ailemiz almamıza izin vermiyor, tamam dia kazmamız vardı fakat abazanın teki geldi beni öldürdü, yada salak adminin teki gelip "8 yaş mode on" deyip bize "/ci(envanteri temizle) attı.Neyin kafasını yaşıyorsun sen"?

Birtane oynadığım serverde aynen bunları yazıdm.Bıkmıştım artık şu kendini oyuncu sanan pisliklerden.İngiliz serverinde oynamaya başladım.

İngilizcem çok iyi olduğu için oyunculrın yazdıklarını rahatlıkla okuyup anlayabiliyordum ve onlarlar rahatlıkla sohbet edebiliyordum."Keşke şu abazalar server kurmasaydı; iyi kalpli,insanın halindan anlayan, ona yardımcı olan, delikanlı kişiler server kursaydı,adam gibi oyuncular olsaydı." diye söylenip duydum.Hunger Games kazandığımda herkes

"Wow, Nice!(vay! çok iyi)
"g(ood)g(ame)[iyi oyun]
"You're awasome!"(harikasın!)

ve bunun gibi birçok güzel kelimeler görüyordum chat bölümünde.çok mutluydum Türk serverinde olmadığım için.Artık http://www.minecraftforum.net/ adresinden server arıyordum ve bolca, profesyonel serverler vardı ve hepsindede adam gibi oyuncular bulunuyordu.

Kısacası, insanı insan yerine koymayan, oyuncuyu oyuncu yerine koymayan, kendini başkalarından üstün gören ve gerçek bir oyuncudan daha oyuncu olduğunu söyleyip duran kişiler, SAKIN MINECRAFT OYNAMAYIN!!

Benim yorumum bu.Sizinde daha iyi fikirleriniz, görüşleriniz varsa yazın, konu sabitlensin ve herkes bu aptallığı, rezilliği görsün!

(Allah kahretsin ikidebir elimi vuruyorum ya ne sakar bi insanım lan ben)

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve beyin koşarak geri gelir :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1376679793,1376678643][/DOUBLEPOST]Bende katılıyorum, bunlardan bıktım artık.

Gerçekte 9 yaşında olan biri oyunda kendini 19 yaşında gibi gösteren fakat sonra onu ne kadar kapak etsekte yine g*tleri kalkıp(özür dilerim)mal mal busefer gerçekten bize 8 yaşındaymışız gibi davranmaya başlıyorlar ve sonra onların ban yemesi gerekirken biz ban yiyiyoruz serverde.(az önce elimi klavyeye vurdum ve vattafak diye bağırdım)

Böyle ilk okullulardan bıktım artık.Kendini oyuncu sanan salaklar(tekrar özür dilerim ve yine elimi vurdum)yüzünden Türk server'larında oynayamaz oldum.İkidebir laf, laf laf.Oyun oynamak yerinde sanki en sıkıcı kitabı okurmuş gibi chat ekranında 8-9 yaşında abazaların yazdığı salakça cümleleriokuyorum.

8 yaş mode on açan ergen "Ahahahhh, sen eziksin premium değilsin dia kazma yook zaa eziq"

Ben "Ulan hayvan oğlu hayvan.Sen kimsinde bize ezik deme hakkın var? Paramız var tamam ama ailemiz almamıza izin vermiyor, tamam dia kazmamız vardı fakat abazanın teki geldi beni öldürdü, yada salak adminin teki gelip "8 yaş mode on" deyip bize "/ci(envanteri temizle) attı.Neyin kafasını yaşıyorsun sen"?

Birtane oynadığım serverde aynen bunları yazıdm.Bıkmıştım artık şu kendini oyuncu sanan pisliklerden.İngiliz serverinde oynamaya başladım.

İngilizcem çok iyi olduğu için oyunculrın yazdıklarını rahatlıkla okuyup anlayabiliyordum ve onlarlar rahatlıkla sohbet edebiliyordum."Keşke şu abazalar server kurmasaydı; iyi kalpli,insanın halindan anlayan, ona yardımcı olan, delikanlı kişiler server kursaydı,adam gibi oyuncular olsaydı." diye söylenip duydum.Hunger Games kazandığımda herkes

"Wow, Nice!(vay! çok iyi)
"g(ood)g(ame)[iyi oyun]
"You're awasome!"(harikasın!)

ve bunun gibi birçok güzel kelimeler görüyordum chat bölümünde.çok mutluydum Türk serverinde olmadığım için.Artık http://www.minecraftforum.net/ adresinden server arıyordum ve bolca, profesyonel serverler vardı ve hepsindede adam gibi oyuncular bulunuyordu.

Kısacası, insanı insan yerine koymayan, oyuncuyu oyuncu yerine koymayan, kendini başkalarından üstün gören ve gerçek bir oyuncudan daha oyuncu olduğunu söyleyip duran kişiler, SAKIN MINECRAFT OYNAMAYIN!!

Benim yorumum bu.Sizinde daha iyi fikirleriniz, görüşleriniz varsa yazın, konu sabitlensin ve herkes bu aptallığı, rezilliği görsün!

(Allah kahretsin ikidebir elimi vuruyorum ya ne sakar bi insanım lan ben)

bende isterdim ingiliz serverlerinde oynamak ama ingilizcem hiç yok denecek kadar az :(

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
bende isterdim ingiliz serverlerinde oynamak ama ingilizcem hiç yok denecek kadar az :(

İşte okuduğunuz zaman kazanan siz olursunuz.Bunu aklınızdan çıkarmayın :) (az önce gaz çıkarayım diye ağzıma küçük bi kusmuk geldi ve boğazımın ciğeri söküldü){çok saçmalamaya başladım ya ben}

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu okulda da hep böyle. Bir üst sınıf her zaman bir alt sınıfı ezer. İnsan değilmiş muamelesi yapar.
Haklısın.[DOUBLEPOST=1376680699,1376680613][/DOUBLEPOST]
Bu okulda da hep böyle. Bir üst sınıf her zaman bir alt sınıfı ezer. İnsan değilmiş muamelesi yapar.

Sanki kendisi çok insan da, sokaklarda dolaşığ ayyaşlık yapcağına, o ayyaşlık yaptığın zamanın kısacık küçüçük 30 dk'ni bile ders çalışmaya,okumaya ayırsan, gelecekte kazanan sen olursun.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
12 yaşındaki oyunculara gıcığımdır ama o 12 yaşında olup küfür edip beni sinir edenlere yoksa insan gibi takılıyorsa hepsiyle iyi geçinirim gayet raad olurum tavsiyem yaşını 2-3 büyüt veya cevap verme küfür etsin etsin dursun
21 yaşındayım diyenlerin %89 kısmı senden küçük küfürbaz abilerdir zaten boşver sen :D[DOUBLEPOST=1376709981,1376709880][/DOUBLEPOST]

Bizim okulda işler farklıydı :D
7.sınıf çocukları 8.sınıf çocuklarını artistlik yaptılar diğe dağıtmıştı aga :D
Ne gündü be :D

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
12 yaşındaki oyunculara gıcığımdır ama o 12 yaşında olup küfür edip beni sinir edenlere yoksa insan gibi takılıyorsa hepsiyle iyi geçinirim gayet raad olurum tavsiyem yaşını 2-3 büyüt veya cevap verme küfür etsin etsin dursun
21 yaşındayım diyenlerin %89 kısmı senden küçük küfürbaz abilerdir zaten boşver sen :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1376709981,1376709880][/DOUBLEPOST]

Bizim okulda işler farklıydı :sırıtmak:
7.sınıf çocukları 8.sınıf çocuklarını artistlik yaptılar diğe dağıtmıştı aga :sırıtmak:
Ne gündü be :sırıtmak:

http://j1308.hizliresim.com/1d/h/rjrfw.gif

Antidote092

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eskiler çok güzeldi şimdi afedersin ama oyun dünyasını *** ettiler, böyle oyun dünyası olcağına hiç olmasın daha iyi 'Oyunlar Dostluk İçin Kuruldu Kavga Etmek İçin Değil' Demişti bir yapımcı ve yapımcı firmasını kapattı. ÖRNEĞİN : Joygame - Wolfteam ve birçok oyunuyla küçük oyuncuların parasını sömüren büyük ama bir okadar nefret edilen bir TÜRK firması....

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bence hiçbir oyunda gerçek para ile birşeyler alınmamalı.Wolfteam yüzünden Türkiye'nin oyun dünyası çöküyor ve her gün yüzlerce oyuncu Wolfteam yüzünden oyun oynamayı bırakıyor, hatta PC kullanmayı bile.

Minecraft derseniz, Minecraft 50 TL'ye değer bir oyun.Yani kim böyle güzel bir oyun yapabilirdi ki? Serbestçe dolaşıp istediğimizi yapabileceğimiz bir oyun.Fakat bunuda *** ettiler.Herkes birbirlerine laf atıyor.Bir kerede güzelce oynasak şu oyunları, olmaz mı? Çok mu zor hiç küfür etmeden adam gibi oyun oynamak? Çok mu zor ha? Tamam içinden ana bacı ölmüşlerini fln filan edebilirsin ama bare oyunda bunu yapma.

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ALLAH aşkına şunu diyorum biz zamanında (1-2 yıl önce veya ay) çocuklar(kendileri aslına gamer olmaya hevesli olan ve ileride çok büyük gamerler çıkarabilecek çocuklar!) sizden çok çekti şimdi intikam almaya çalışıyorlar bitti bu eğer siz yaptıysanız sonucuna katlanacaksınız yani... ve gerçekten ama cracked serverlerda bu olaylar daha fazla çünkü Premiumlar parasıyla alıp (eğer ki edepliyse) hiç kimseye laf atmaz ki çoğu kişide hakkıyla aldığı için onlar daha usülünü bildiği için bu olaylar çok nadir olur yani hepsi sizin suçunuz