BNÖ [Bugün ne öğretiyorum] /Zırhların yapımları\

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kafalık :

Deri , altın , demir ve elmas olmak üzere 4'e ayrılır.yapmak için 5 deri/altın/elmas/demir gerekir.En üste 3 tane ortadan sağ ve sola 1 tane koyarak kafalık şekli verilir.Böylece bir kafalığımız olur

Zırh :
Deri , altın demir ve elmas olmak üzere 4'e ayrılır.yapmak için 8 deri/altın/elmas/demir gerekir.Çalışma masasındaki heryer doldurulur.Ortanın üstündeki alınır.Ve artık bir zırhımız olur.

Pantolon :

Deri , altın demir ve elmas olmak üzere 4'e ayrılır.yapmak için 7 deri/altın/elmas/demir gerekir.Çalışma masasındaki sol ve sağ taraf doldurulur.Ortanın üstüne de 1 tane koyulur.Ve artık biz pantolonumuz olur.

Bot :

Deri , altın demir ve elmas olmak üzere 4'e ayrılır.yapmak için 4 deri/altın/elmas/demir gerekir.Paralel olacak şekilde sağ tarafa 2 tane sol tarafa 2 tane koyulur.Ve artık bir zırhımız var :)

Video veya fotoğraf gelecektir.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir şey atlamışsın. Zincir set yapmak için ateşi kullanın aynı şekilde fakat ateş survivalde elde edilemediğinden yapılamıyor ve sadece dungeonlardan çıkıyor bu zırhlar. Ateşi creative çantasında da bulamayabilirsiniz. TooManyItems Modunu kullanarak itemi sağdan alıp deneyebilirsiniz zincir zırh yapımını tabii son güncellemelerde kaldırılmadıysa. Ben son denediğimde çalışıyordu :)

Buyrun ve seni bir güzel trolledim :) http://www.minecraft-crafting.net/

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ama bunu rehberler ve kılavuzlar bölümüne açtım.Bilmeyenler öğrensinler diye.adama TMI dersem bir şey anlamaz.ayrıca linkten pek bişe anlamadım ?

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Linke girince orda bir sürü item var. Onlardan yapmaya çalıştığını seçiyosun en yukarda itemin yapılışı çıkıyor.

TMI deme o zaman TooManyItems de ve onun mod olduğunu + onun nasıl kullanıldığını, kurulduğunu anlat. Konu büyür :)

heok

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bu konuyu açmana gerek yoktu forumda crafting bölümünde bulunuyor

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bence bu konuyu açmana gerek yoktu forumda crafting bölümünde bulunuyor

BNÖ serisinde sırf crafting i değil ne işe yaradıklarınıda söyleyeceğim.tatildeydim yeni geldim.fotoğraf video vb atacağım.