BNÖ [Bugün ne Öğretiyorum] ''Survival ve Hunger games Taktikleri''

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Son zamanlarda Survival ve Hunger games oyunlarını çok oynadım.Kendime göre taktikler yaptım.

Bir takım arkadaşı :

Öncelikle iyi bir oyun sergilemek için bir arkadaşınız olması gerekir.Elbetteki ben süperim kendi başımada oynarım diyecekseniz karışmam :D

Sıkıştırma :

Öncelikle bildiğiniz bir haritada adamı kovalayın.Takım arkadaşınız Bir binanın üstüne çıksın.Adamı binanın içine sokmaya çalışın.Adam binaya girincede arkadaşınız ona saldırsın.Bi siz bi arkadaşınız adamı tost yapın.Eğer biriniz binanın öbür tarafından geçip adamın önüne çıkarsanız ve lag olursa ki genelde olur adamı kaçırırsınız.Eğer etrafta bina yoksa elbetteki bir ağacın üstüne de çıkabilirsiniz.

Buss :

Bu konuyu ilk BNÖ konusunda anlatmıştım.

Adamın yönünü değiştirmek / itmek

Bu olta gerektiren bir iştir.Buss a benzer.Genellikle bir lavın veya suyun yanından geçerken işe yarar.Adam lavın veya suyun kıyısından geçerken olta atarsınız.Adam lava düşerse yanıp ölür.Ama suya düşerse çıkmaya çalışır.Buda size zaman kazandırır.

Video gelmeyecektir.LeHamam ı izleyin bi kaç şey daha öğrenirsiniz.

coolthered

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lehamamdan bir şey öğrenecigime minecraftı bırakarım adam akıllı taktik istiyosanız ThatOneTomahawk BajanCanadian SirShomopies DevonDoesGames filan izleyin

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İngilizce bilmeyen çok kişi var :)

coolthered

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşin adanlar taktikleri anlatmıyo ki uyguluyo anlaman için görmen yeterli yani

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değilde oltayla vuramazsın plugin vs olmadıkça.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
le hamam iyi hoş severim Hunger games serileri cok eglenceli ama bilgi yok