BlueNW Efsanesi Geri Döndü! SkyBlock Sunucusu İle Size Hizmet Veriyor!

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaşlar,Ben BlueNW Sahibi Burak Daha Yeni Fırından Çıkmış Olan Sunucumuz Artık Sizlere Hizmet Veriyor! Sunucunun Bilgilerini Sizlere Şimdi Vericeğim.

Oyun Türü: SkyBlock
Slot Sayısı: 20
Ram: 1.5 GB
Kasma Var Mı?: Yok
Lag Var Mı: Yok
Alımlar Var Mı?: Yok
V.I.P Satışları Var Mı?: Var
Spawn Kendinizemi Ait: Evet
IP Adresimiz: BlueNW.nitrado.net

Sunucumuzdan Spawnın Görüntüsü;

Sunucumuzda Ticaret Sistemi Vardır;

Sunucumuzda /oyuncumenu,/vipbilgi,/music Komutları Sayesinde Eğlenebilir Bilgi Edinebilirsiniz;

Sunucumuzda Kestiğiniz Mob'lardan Kafalar Düşer;

Sunucumuzda Balık Tutmak İçin Özel Yer Vardır;

Sunucumuzda Yaratiklar Bulunuyor Bu Şekilde Para Kasabilirsiniz;

Sunucumuzda Zararsiz Moblar'(Pasif Mob)da Vardır;

Evet Arkadaşlar Sunucumuz Bu Şekildedir Daha Fazlasını Görmek İçin Sunucumuza Gelin Bu Arada Notumuzuda Ekliyelim:

NOT: Sunucumuza Rulet Gibi Şans Oyunları Eklenecektir.

uyusuak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam kimse yok serverde

proskyblockk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sa
aga bende rkelam paylşıcam paylşıom ama onaylnmsı gerekior dior onylnmıor sonr ?
ne ypblirm

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 slotlu skyblockta ne yapacam ben la

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Artık "Efsane geri döndü" lafını bırakın.Zaten 20 slotu var sunucunun nasıl efsane olsun?Çok uzun süredir forumdayım ve hiç sizin sunucunu duymadım görmedim (belkide çoğu sunucu "örnekNW,ayşeCraft" gibi adları kullandığı için).Kusura bakmayın ama bu sunucu tutmaz ya da "Efsane" olmaz.

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Artık "Efsane geri döndü" lafını bırakın.Zaten 20 slotu var sunucunun nasıl efsane olsun?Çok uzun süredir forumdayım ve hiç sizin sunucunu duymadım görmedim (belkide çoğu sunucu "örnekNW,ayşeCraft" gibi adları kullandığı için).Kusura bakmayın ama bu sunucu tutmaz ya da "Efsane" olmaz.
Öncelikle Merhaba Ben birçok Kez Reklam Yaptım Ve Önceki Hostumuzda Aynıydı Faction'du Değiştirdik Çok Tutuluyordu Bu Arada Olamazmı 20 Slot Suç Mu?

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın ben nededim önckei hostta tutuluyorduk gelen oluyordu baya o yüzden yazdım konuda ilerletecez suncuyu.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Kurucu Ve Adminlerin Egoları Çok Yüksek Ve Hatalrı Söylüyorum Biz Bunun İçin Bukadar Uraştık Gibisinden Laflar Söylüyor Oyunculara Hakaret Çok Faz Bence Biraz Annenizden Ve Babanızdan Saygı Nedemek Öğrenin Birde Plugin Kodladıklarını İdda Ediyolar Ona Ayrı Güldüm Adamlar 2Tane Şeyi Değiştirmeyi Kodlama Sanmış Biraz Bu İşleri Öğrenin Bence Paranızı Yazık Git O Parayla Bir Yoksulu Doyur En Azından Sevap İşlersin...

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kurucu Ve Adminlerin Egoları Çok Yüksek Ve Hatalrı Söylüyorum Biz Bunun İçin Bukadar Uraştık Gibisinden Laflar Söylüyor Oyunculara Hakaret Çok Faz Bence Biraz Annenizden Ve Babanızdan Saygı Nedemek Öğrenin Birde Plugin Kodladıklarını İdda Ediyolar Ona Ayrı Güldüm Adamlar 2Tane Şeyi Değiştirmeyi Kodlama Sanmış Biraz Bu İşleri Öğrenin Bence Paranızı Yazık Git O Parayla Bir Yoksulu Doyur En Azından Sevap İşlersin...
Kardeşim kodlayamazmıyız bu 1 2.'si oyunculara hakaret yok sadece bize saygısızlık yapanlara hakaret ediyoz "sana" yani 3.'sü 2 tane şeyi derken ben nededim orda chatta pluginlerin %85'i gibi bi laf ettim demi hepsi demedim 4.'sü annemizden babamızdan saygımızı öğrendik git sen öğren gleip üstümüze iftira atmayı utanmıyormusun? son olarakta biz o servere emek verdik aklına sok bunu.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kodlayamazmıyız bu 1 2.'si oyunculara hakaret yok sadece bize saygısızlık yapanlara hakaret ediyoz "sana" yani 3.'sü 2 tane şeyi derken ben nededim orda chatta pluginlerin %85'i gibi bi laf ettim demi hepsi demedim 4.'sü annemizden babamızdan saygımızı öğrendik git sen öğren gleip üstümüze iftira atmayı utanmıyormusun? son olarakta biz o servere emek verdik aklına sok bunu.
Neden Size İftira Atıyımki Lütfen Seviyeli Olalım Eğer İftira Atılcak Bir Olsaydınız Adam Olurdunuz Çünki Sizin Gibi Egolu İnsanlara İftira Atılmaz Ve Lütfen Bırak Bence Bu İşleri Biraz Öğrenin Öyle Başlayın Ben Tavsiyeler Veriyorum İftira Atmıyorum Ve Yazdıklarımın Hepsi Doğru

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neden Size İftira Atıyımki Lütfen Seviyeli Olalım Eğer İftira Atılcak Bir Olsaydınız Adam Olurdunuz Çünki Sizin Gibi Egolu İnsanlara İftira Atılmaz Ve Lütfen Bırak Bence Bu İşleri Biraz Öğrenin Öyle Başlayın Ben Tavsiyeler Veriyorum İftira Atmıyorum Ve Yazdıklarımın Hepsi Doğru
Hepsimi doğru biz o sunucuya emek verdik diyorum ayrıca iftira atıyorsun işleri %100 biliyorum ayrıca tavsiye felanda verdiğin yok dümdüz yazıyorsun kalitesiz bilmem ne kardeşim emek var o sunucuda!