Blueheartpvpye koş açıldı

tahauysal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map çok basit olmuş, mimarlara ihtiyacınız var gibi düşünüyorum.

tahauysal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM GEREK YOK BİDE ŞUANLIK SERVER BAKIMDA HEMEN BAKIMDAN ÇIKICAYIZ30 34 50 DK FLN SONRA

bakım bitmiştir

Map çok basit olmuş, mimarlara ihtiyacınız var gibi düşünüyorum.
kardeşim artık bakım biti yeni şeyler eklendi ve server açık girmek isteyen girsin

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı az çok güzel. Türkçe'ye hiç önem verilmemiş. Harita çok küçük. Plugin paketi diye sorarsanız, 2 yıl önceki pvp plugin paketini kullanıyorsunuz. Mağarada kalmışsınız resmen. Zaten başlığı sorarsan, serverlerin içerisinde reklam yaparlar ya hani, "Serverim açıldı ilk gelen admin koş koş yeni yeni!" aynı bu şekilde.

2/10

tahauysal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı az çok güzel. Türkçe'ye hiç önem verilmemiş. Harita çok küçük. Plugin paketi diye sorarsanız, 2 yıl önceki pvp plugin paketini kullanıyorsunuz. Mağarada kalmışsınız resmen. Zaten başlığı sorarsan, serverlerin içerisinde reklam yaparlar ya hani, "Serverim açıldı ilk gelen admin koş koş yeni yeni!" aynı bu şekilde.

2/10
yaw kardeşim konu açma konusunda acemiyim map yapma konusuduna acemiyim sadece plugin paketi editlemede iyiyim anlayın artık aaa

acemilikten 3 gündür konu açamıyorum anlayın artık

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
yaw kardeşim konu açma konusunda acemiyim map yapma konusuduna acemiyim sadece plugin paketi editlemede iyiyim anlayın artık aaa

acemilikten 3 gündür konu açamıyorum anlayın artık
Eğer bu forumda konu açıyor isen bu forum da ki herkesin sunucuyu eleştirme hakkı vardır. Eksik yanlarını söylüyorlar, ben de söyleyeyim.
512MB bellek çok az, haritalar çok basit kalmış ve konu düzeni iyi değil. Onun dışında ShopKeepers 2013'den kalma haritalar (4 biyom). Sunucunuz güzel değil, başarılar.

Evet, sunucu kapalı..

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura Bakma Ama Sunucu Pek Güzel Değil Makine Özellikleri vs. 1. Eğer Düzgün Sunucu Yöneticeksn Pluginleri Kendi Başına Kullanmayı Öğrenip Hazır Alıntı Paketler Yerine Kendi Yaptıklarını Kullanmalısın ve 3-4 gb ram olursa düzgün bir şekilde işler sunucu

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
512 mb ram ile çok ileriye gidebileceğinizi sanmıyorum.
Konu düzeni ve haritalara hiç girmiyorum zaten.

tahauysal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pluginler alıntı evt doğru diyorsun ama editliyoruz biz içinde pluginleri silip ayrıca ha mape gelirsek yeni şeyler eklendi rame gelir isek yakında artık yani ben ilk açtıyım için kolaydan başladım hala eleştiriye devam edicekseniz edin benim taktıklarım iyi yorumlar kardeşler hadi kendinize iyi bakın

ayırca o plugin paketini boşa yapmadılar kulanmak için yaptılar her serverda plugin paketi vardır ama editliyolar

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
pluginler alıntı evt doğru diyorsun ama editliyoruz biz içinde pluginleri silip ayrıca ha mape gelirsek yeni şeyler eklendi rame gelir isek yakında artık yani ben ilk açtıyım için kolaydan başladım hala eleştiriye devam edicekseniz edin benim taktıklarım iyi yorumlar kardeşler hadi kendinize iyi bakın

ayırca o plugin paketini boşa yapmadılar kulanmak için yaptılar her serverda plugin paketi vardır ama editliyolar
Öncelikle sen bu forumda konuyu açmışsın herkes sunucu hakkında görüşünü belirtebilir.. Ve her sunucu alıntı paket kullanmıyor, bazıları kendi yapıyor. Peki tamam, LC-TR'nin paketini bana atar mısın?

tahauysal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
son olarakta herkezin kendi zevki mesala ben size diyomu neden serverin yok neden serverinin plugin paketi kötü neden foruma geldim gibi bişeyler o yüzden herkezin kendi zevki ben böyle seviyom ha bide üşenmek diyosan evt o doğru 1 2 3 haftadır server açma planı düşünüyoduk açtık 4 5 günde hazırladık arkadşımın fazla zamanı yoktu o yüzden tek kişi plugin yapamadım

Eğer bu forumda konu açıyor isen bu forum da ki herkesin sunucuyu eleştirme hakkı vardır. Eksik yanlarını söylüyorlar, ben de söyleyeyim.
512MB bellek çok az, haritalar çok basit kalmış ve konu düzeni iyi değil. Onun dışında ShopKeepers 2013'den kalma haritalar (4 biyom). Sunucunuz güzel değil, başarılar.

Evet, sunucu kapalı..
sunucu kapalı diyorsan ara sıra alıma ve bakıma alınıyor eksikler var

Öncelikle sen bu forumda konuyu açmışsın herkes sunucu hakkında görüşünü belirtebilir.. Ve her sunucu alıntı paket kullanmıyor, bazıları kendi yapıyor. Peki tamam, LC-TR'nin paketini bana atar mısın?
neden ve ayrıca düşünsün ama serverime hakarete bulunmasın kardeşim gel bak mape yeni şeyler ekledim ve tek kişi çalışıyorum anlayın öbür arkadaşım tatile gitti amerikaya

EylexLive

bunu gördüğünüzde özel üyem bitmiş olacak :(
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hostinginiz zaten alan adından anlaşılıyor.
"512"mb ram ile pek bir şey yapamazsınız.
sunucuya giren olmayınca kapanıyor(tahminimce sunucu ücretsiz),maksimum 12 slot.
daha neler ...

ZenG34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
önceki halinde map çok küçük ve sıkışıktı yeni map kurdunuz yeni pluginler falan kurdunuz bence pvp oynayacaklar burda kalsın :) bu arada server pro da ücretsiz serverler 1 saat ve sınırlı sayıda plugin yüklenebiliyor bu premium
ve 1v1 de gelmiş geceye kadar burdayım :D
10/10

tahauysal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
önceki halinde map çok küçük ve sıkışıktı yeni map kurdunuz yeni pluginler falan kurdunuz bence pvp oynayacaklar burda kalsın :)
10/10
eyw kardeşim

önceki halinde map çok küçük ve sıkışıktı yeni map kurdunuz yeni pluginler falan kurdunuz bence pvp oynayacaklar burda kalsın :)
10/10
evt kardeşim ilk zamanlar biraz azemiydik geliştik