BloodBilisim & RionBilisim

bloodbil

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Siteler
blood-bilisim.com ( Benim )'Site Benim
rionbilisim.com ( Mert )'Kardeşim

Rion Bilisim Sitesi Yeniliniyor

BloodBilisim ( Makina Özellikleri )
100 GB Ram
Xeon 3.80 8 Çekirdek
4 TB HDD
100Mb Hat
Plesk Panel Kurulum

RionBilisim ( Makina Özellikleri )
1000000 GB (Ana Makina)
Xeon 3.80 8 Çekirdek
4 TB HDD
100Mb Hat
Plesk Panel Kurulum

BloodBilisim Skype:blood-bilisim
RionBilisim Skype:mert.kahramam

Bilişimler Ortak !! Ve Mert Sayesinde Buraya Kadar Geldim Mert Kardeşim Saol Diyorum.... !!

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Şu konu itibariyle Network şirketi(!) açmanın çocuk oyuncağı olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz..

Ve üzgünüm, bunu yapmak zorundayım.
WHMCS lisansın olmadığından dolayı gerekli duyuruyu WHMCS destek bölümüne yaptım.
Tavsiyem 3 gün içerisinde bu işe son vermendir yoksa sonun aşağıda resimde göreceğin ve onlarcası gibi maddi davaya dönüşecektir baban açısından..

Green_GN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu konu itibariyle Network şirketi(!) açmanın çocuk oyuncağı olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz..

Ve üzgünüm, bunu yapmak zorundayım.
WHMCS lisansın olmadığından dolayı gerekli duyuruyu WHMCS destek bölümüne yaptım.
Tavsiyem 3 gün içerisinde bu işe son vermendir yoksa sonun aşağıda resimde göreceğin ve onlarcası gibi maddi davaya dönüşecektir baban açısından..
Aynen kardeşim banada skypeden flan reklam yapmaya çalışıyor bunlar. Kendilerine bilisim diolar Whoisden baktm Yoncu'den site almışlar milleti yiyolar. Birde eskiden Tlg Nets die bişe kurmuşlardı ilgilenmeyin bunlarla hepsi 10 yaşında abitir. Micle konuştum kendileriyle.

AlfaCraftik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim anlamadığım bu forumda nasıl konu açmışolmaları?