Blok Kırılmıyor hiçbir Şekilde Yardım !

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben creative modda tuzak yapıyordum. Yanlışlıkla kendime patlayıcı yavaşlatma iksiri attım. Attıktan sonra blok kıramamaya başladım. Basılı tutuyorum olmuyor.
İksirin süresi bitti ancak hala devam etti. Nette çözüm aradım dediler, spawn olduğun yeri kazamassın. Uzaklara gittim hala kıramıyorum. Survivalda kıramıyorum. Creativede kırıyor. Toprak, ağaç, taş vs. hiç biri kırılmıyor. Nasıl çözücem bu sorunu ?

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bütün maplardemi böyle oluyor yoksa o maptemi sadece öyle bişi oluyorsa mapta sorun olabilir bug gibi bir şey

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyundan kaynaklanan bir sıkıntı olabilir oyunu silip yeniden yüklersen belki sorunun çözülür

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bütün maplardemi böyle oluyor yoksa o maptemi sadece öyle bişi oluyorsa mapta sorun olabilir bug gibi bir şey
bütün oynadığım dünyalarda kırılmıyor hiçbir şey ancak creative moda geçince yeni dünya kurdum yine olmuyor :( naıl çözücem bu sorunu ?

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oh iyi bari tamam teşekkürler. Peki silip yükledikten sonra sorun düzelmesse ne yapacağım ?

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6.2 yse bide herhangi bir kılıçla kırmaya çalışıyorsan olmaz. (çimen bile).

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Creativden survivala geçersen blok kıramassın.Bir tek onların kırma malzemesiyle kırabilirsin örnek olarak;
toprağı kürekle taşı kazmayla kırabilirsin.