Blok Kıramama Sorunu

MinerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adama op vermiyorum sadece worldguard.* ve essentials.break yetkisi verdim. GroupManager config dosyasından build: true ayarladım ama adam blok koyabiliyor fakat kıramıyor.

wTenqew

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
worldguard.* yetkisini silin, Essentials anti build plugini varsa onuda silin
Eğer sorun sadece arsalarda varsa (arsa plugininde aynısını yaşadım) belirtirsen hallederiz :)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
worldguard.* yetkisini builder ve üstünden başka bir gruba vermek yanlış bir seçimdir. bunun yerine sunucunuzun plugins klasöründe bulunan pluginlerden essentials anti build pluginini silmeniz çok daha yararlı olacaktır.

poine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
essentials anti build pluginini silmeni önermem çünkü bu plugin bircok build özelliği ekliyor blok kırmayı engeller ama zaten sen bu engeli kaldırmışsın yanılmıyorsam çünkü perm dosyalarından halletmişsin bu farklı bir pluginden kaynaklanıyor olabilir veya anti build klasörünün icerinde birşeyleri acıp kapatmış olabilirsin şu pluginden şüphelendim antiblockbreaker plugini varsa sunucunda o pluginden kaynaklanıyor o plugini configinden kapatabilirsin

essentials anti build pluginini silmeni önermem çünkü bu plugin bircok build özelliği ekliyor blok kırmayı engeller ama zaten sen bu engeli kaldırmışsın yanılmıyorsam çünkü perm dosyalarından halletmişsin bu farklı bir pluginden kaynaklanıyor olabilir veya anti build klasörünün icerinde birşeyleri acıp kapatmış olabilirsin şu pluginden şüphelendim antiblockbreaker plugini varsa sunucunda o pluginden kaynaklanıyor o plugini configinden kapatabilirsin