Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hep söylüyorum açılınca harika olucak biraz sabır...

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Server açılınca eminim bana muhtaç olucaksın. HEPİNİS MUHTAÇ OLUCAKSINIZ HUAHAUAHUAHUHAH. Ciddiyim betada oyunu bilen 1-2 rehber olucak ve onlara muhtaç olucaksınız [emoji14] (rehber dediklerimde normal oyuncular. Özel güçleri vb yok)
Açılınca takım olakmı O_O

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılınca takım olakmı O_O
Server açılınca bir han kurup orayı işletmeyi planlıyorum. Bossların yerlerini öğrenmek isteyen ve ya kervanları için güvenliğe ihtiyacı olanlar gelmedikçe handa durup günlük yazmayı planlıyorum. Tabi planlarım büyük bir şehrin kralı ve ya bir köyün yöneticisi olmak içinde çabalayacağım :)

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Server açılınca bir han kurup orayı işletmeyi planlıyorum. Bossların yerlerini öğrenmek isteyen ve ya kervanları için güvenliğe ihtiyacı olanlar gelmedikçe handa durup günlük yazmayı planlıyorum. Tabi planlarım büyük bir şehrin kralı ve ya bir köyün yöneticisi olmak içinde çabalayacağım :)
Tamamdır seni 1. Sınıf dost olarak görüyorum O_O

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamamdır seni 1. Sınıf dost olarak görüyorum O_O
:) Bu arada çoğu kişi direk son seviye olup güçlü yaratıklar kesmek obnlardan düşenlerle daha çok yaratık kesmek isteyebilir ama tavsiyem kendinize uğraşçak işler bulun arkadaşlar edinni kervanınızı kurun (ve ya kötü yola girip soygunlar yapın :) ) Eminim bu şekilde daha çok eğleniceksiniz.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
:) Bu arada çoğu kişi direk son seviye olup güçlü yaratıklar kesmek obnlardan düşenlerle daha çok yaratık kesmek isteyebilir ama tavsiyem kendinize uğraşçak işler bulun arkadaşlar edinni kervanınızı kurun (ve ya kötü yola girip soygunlar yapın :) ) Eminim bu şekilde daha çok eğleniceksiniz.
Tarih ilerlesin teknoloji gelişsin :D

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Taa ne zaman görmüştüm , o günden beri açılmasını bekliyorum . Açılmıycak galiba :/

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tarih ilerlesin teknoloji gelişsin :D
Sınıfları test etmeye başladım kervan kurucaklara tavsiye rehberler bulun kendinize. Hem kaybolmanızı önlüyücek hemde sizi koruyacaklardır. Haydutlar çok güçlü olacaktır. Özellikle 2 sınıfı birleştirip kombo yapabiliyorlarsa. Tabi Bütümn rehberlere güvenmeyin...