Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

terter33

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SERVERİNİZE GELİRİM HATTA ADAM GETİRİRİM NOLUR İP VERİNN !!

Sİnirleniyorum bak
[DOUBLEPOST=1410083572,1410083445][/DOUBLEPOST]:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:Sa Beyler herkes burdamı la ip mi bekliyo bende :D
sinirlendim artik he gelmicem swye yeter..
güzel sw ama bi ip verseler daha güzel olcak :D

:sinirli:
aynen bro

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
İp verin loo

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler biraz sakin olun sabırlı olun iyi bir sunucu açmak hiçde kolay bir şey degil hele hele bunun gibi ugraştıracak bi sunucu onlarda her şey hazır olmadan açmak istemiyor sorun istemiyor bekleyin karşılıgını alırsıınz.

terter33

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler biraz sakin olun sabırlı olun iyi bir sunucu açmak hiçde kolay bir şey degil hele hele bunun gibi ugraştıracak bi sunucu onlarda her şey hazır olmadan açmak istemiyor sorun istemiyor bekleyin karşılıgını alırsıınz.
ama çok bekledik

Son düzenleme:

halilk22

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi kac ay oldu haberin yoktur diye soyluyorum ay diyorum gun deyillllllllll anla sende

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adam bu akşam açıyom dio sürekli 2 ay oldu ne biçim bi iş yapıyon sen arkadaş

BlackWolfG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu açık ama girilmiyo ( op kickledide :D)[DOUBLEPOST=1410086718,1410086251][/DOUBLEPOST]Eğer sunucu hala kapalı beta ise kurucuya söyleyebilirim nickimi

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EE SERVER AÇILCAKMI AÇILMİCAKMI ADMİN Bİ CEVAP VER BU PROJENDE Mİ FS ÇIKCAK YOKSA